Harry Styles Live in Manchester

(koncert)
  • Veľká Británia Harry Styles at the BBC (viac)
Hudobný
Veľká Británia, 2017, 60 min

Populární britský zpěvák a skladatel živě se svou kapelou... Britský zpěvák Harry Styles na sebe poprvé upozornil v roce 2010 v talentové show X Factor. Od té doby zaznamenal řadu úspěchů. V roce 2017 vydal eponymní debutové album, stal se držitelem prestižní Brit Award a herecky debutoval ve filmu Dunkerk Christophera Nolana. Koncertní záznam BBC přináší živé provedení skladeb ze Stylesova sólového alba i cover verze klasických hitů. (Česká televize)

bohemia_regent

Divák se tu dozví leccos netušeného, např. že nejslavnější kapelou na světě jsou One Direction. -------- V titulcích pořadu uvedeno: režie Richard Valentine. ()

slunicko2

A já si vždycky myslel, že to je taková skleníková rychlená celebritka. 1) Bronzový 16letý Harry Styles v britském X Factoru 2010 v rámci na soutěži z jednotlivců sestavené skupiny One Direction mé pozornosti mnoho let unikal. Jistě, zaznamenal jsem, že je to hezký kluk (to byli všichni ve skupině), ale jejich písničky šly tak trochu mimo mě._____ 2) Jaké bylo mé překvapení, když jsem náhodou zjistil, že ten popík, který Styles už samostatně zpívá, se mi líbí._____ 3) Zjistil jsem, že 23letý Styles je nejen hezký a velmi sexy, ale i dobrý zpěvák, vtipný a milý. Pánečku, to je mi objev. ()