V odlehlém výcvikovém táboře dojde k nehodě. Ve skupině přeživších vzplane nenávist a začne brutální boj o život, ze kterého není úniku. (Netflix)

Kushina

V celku slušný survival movie, který mě překvapil především svojí nepřeplácanou stránkou a reálným podáním. Skupinka pohodových lidí, vše probíhá jak má a jedna malá nešťastná událost a vše ze zvrtne a započte boj o holý život. Spoustu dobrých lidí umře a dalo by se říct, že v tomto případě nebyl nikdy zlý, ani špatný, jen každý měl na věci jiný pohled. 65% ()

666Carnage

Kanadská jednohubka z Netflixu co docela jede na dnešní téma. Máme tu chlapa co učí lidi jak dělat zásoby a jak přežít včetně výroby bomb a používání zbraní. Stane se nehoda a zvrhne se to o boj o přežití už teď a docela to šlapalo. 80 minut je fakt málo a díky docela slušné akci to uteklo jak voda. 60% ()

Maximilianus

Zdá sa mi, že poslednou dobou sa rozmohli filmy, kde nie je jasné, kto je hlavnou postavou. To sa mi samozrejme páči, pretože to prináša určitý prvok prekvapenia v tom, že nikto nie je v bezpečí. Film je taký lepší priemer, dĺžka je úplne v pohode a téma celkom aktuálna vzhľadom na súčasnú situáciu. 6,4/10. ()

qxkamo

Mam z toho filmu zmiesane pocity, aj ma zaujal, aj nezaujal, mnoho veci sa mi v nom zdalo dost jednoduchych a jasnych, ale sucasne to bolo vsadene do zaujimaveho prostredia. Minutaz je pri tomto filme slabucka uz len kvoli pomalemu rozbehu a naslednemu velmi rychlemu spadu udalosti, pokojne to mohlo mat aj 2 hodiny pri sucasnom lepsom, dramatickejsom rozpracovani scen. ()

Daiker

Příjemné překvapení...... Parta magorů se sejde na jednom místě a mají se naučit jak přežít mimo civilizaci. Vůbec jsem nepochopil proč se mají učit vyrábět bomby a tak to dopadlo, jak to dopadlo.... Už samotné prostředí vybízelo k přežití, hlavní psychopat byl magor, sice to tam měl pěkně zařízené, ale nikdy bych nejel za takovým člověk a ještě si nasazoval pásku přes oči.... Celkově ty lidi nemusím, všude vidí apokalypsu. Sice je pěkné, že umí uchovat rýži na 20 let, ale stačil by mu zánět v zubu a je v prdeli.... ()

• Postavy vo filme hovoria o tom, aby boli pripravené, keď sa svet dostane do krízy (ekonomickej, epidemiologickej...). Aj z toho dôvodu bol film vypustený do sveta v marci 2020, keď zemeguľou začala otriasať pandémia koronavírusu. (megajalec)