Nová rodinná zábavná spevácka šou, v ktorej 12 populárnych osobností, zamaskovaných na nepoznanie, zabojuje o titul Zlatá maska. Viete spoznať svoje obľúbené celebrity iba podľa hlasu? Zistíte to práve teraz! Známe tváre každý týždeň predvedú skvelú spevácku šou, budú však zahalení v maskách od hlavy až po päty. Televízni detektívi Jiřina Bohdalová, Michal Hudák, Jakub Prachař a Libor Bouček sa pokúsia uhádnuť, kto je pod maskou. (TV JOJ)

vikitor odpad!

Nevím kdy, kde a kým bylo rozhodnuto o tom, že vznikne tento slovy nepopsatelný odpad. Tady ani heslo "negativní reklama, taky reklama" nepomůže. ()

gramofonix odpad!

Už keď som videl tie preafektované ksichty poroty v ukážkach tak som tušil, že to bude sr*čka velkých rozmerov a teraz po pozretí prvého dielu som sa len utvrdil v tom, že som sa opäť nemýlil... ()

Catr854 odpad!

Show jsem nedokoukal do konce, protože se to ani nedalo. Nechápu, jaký účel tato show vůbec má. Vezměte ,,hvězdy", které už nikoho nezajímají, hoďte je do masek a dělejte z nich idioty. Člověk, který 80 minut tohoto bizáru vydržel má u mě respekt. Já zvládl opravdu jen kousek. Pokud se máte rádi, najděte si radši jiný program. ()

Rindi odpad!

Nechápu, jak někdo vůbec může takovou stupidní zhůvěřilost vymyslet a myslet si, že se to někomu normálnímu bude líbit. Možná tak po dvojnásobné lobotomii ... ()

xray0045 odpad!

Věděl jsem, že to naživo nedám, a tak jsem si to nahrál abych si to mohl dávkovat, nenechám se přeci zabit teď v pulce sezony. Ve chvíli, kdy si uvědomíte ze porad vznikl v Koreji, tak vám dojde ze tamní publikum a mytické masky jsou v souladu s naturelem Asiatu. Bohužel po spatném rozhodnuti Primy se CNN udělali další chybu a importovali Zlatou masky do CR. Spatně je snad úplně všechno, počínaje moderátorem, kterého neznám, přes hypotetické interprety, které opět většinou neznám, za po porotu, která dává jasné najevo ze jejich účast musela být za randál jinak by do toho nešly. Nahecované publikum řve a tleská podle cedulek co jim svítí nad hlavami a je to, jak když jim do kafe někdo přidal krapet speedu. Na rozdíl od Tvoje tvar má známy hlas zde nemůžete ocenit zpěv a ani stylizaci do původního interpreta. Zato oceníte práci maskérů, kteří uplácali spoustu masek, většinou zvířátek. Není to vtipné, je to spíš děsivé. Za mě naproste dno televizní zábavy, a to jsem si myslel že Bezdružice nic netrumfne. ()

colis odpad!

Člověk si řekne, že už vážně viděl vše. Pak přijde zase o něco větší bizár. Hlavně je sranda, jak se navzájem Češi a Slováci neznají a i lidi z poroty si musí googlovat "slavné osobnosti". Sračka se vším všudy. ()

pt93 odpad!

Nebudu zde nadávat na naše sousedy ze Slovenska. Vadí mi, že je tento pořad opět tradičně namíchaný, ale není to chyba Slováků, stejně jako ani naše. Je to chyba těch hovad z televize, která mají asi pocit, že je to IN, že to tak chceme, že bychom chtěli opět žít společně v jednom státě. Ne, nechceme. Nikdo z těchto dvou krásných států to nechce. Ale ono je to asi moderní. Československá Superstar, dokonce i ten Wipeout byl namíchanej. Nevadí, že všichni reprezentují svoji zemi, my to prostě jak největší retardi namícháme, ať se z toho český, či slovenský divák třeba posere. A pokud jde o pořad jako takový, škoda slov. Úroveň nulová a debilní zaplacemé publikum afektovaně ječí, i když by mělo držet tu smradlavou tlamu, protože moderátor zrovna mluví. Nééé budem ječet jak magoři, přestože moderátor se snaží světu něco sdělit. Za mě 0 bodů. ()

Guinter

Jo, je to fakt strašná blbost. Ale že by to byl odpad bych neřekl. Konkrétně na maskách byl odveden kus práce. A i když je to opravdu volovina, ono si to na nic víc vlastně ani nehraje ("Jako jistá dost podobná relace na konkurenční televizi :D") ()