Čína, (2023–2024), 3 h 48 min (Minutáž: 19 min)

Predloha:

Ku Xuan (kniha)

Sun Lulu, Chen Qian

Jeoffrey

Nejsilnější čínský kultivátor je zpět a po pravdě nebýt posledních pár epizod, byla by tahle sezóna asi jen šedý průměr a solidní nuda. Příběh byl zkrátka tentokrát maximálně průměrný, záporáci kromě posledních dvou vůbec nic nepředvedli, což samozřejmě bylo záměrem a snahou opět podtrhnout, jak je náš hlavní hrdina silný, že je sundá během vteřiny, ale bylo to celé tak strašně nudné... Ani těch zábavných popkulturních odkazů jsem si tentokrát moc neužil, jediné, co stálo za řeč, tak byla Dragon Ballovská fúze hlavního hrdiny a hrdinky a následný souboj. Výsledný dojem tak opravdu zachraňovaly až poslední dva souboje, tedy ten s již zmíněnou fúzí a pak ten poslední „souboj dvou bratří“. Tady se ukázalo, že tenhle seriál pořád umí bojové scény, dokáže v nich být kreativní a zároveň do nich nacpat co nejvíc pěkných a barevných efektů a vše podpořit solidní a dobře zvolenou hudbou. Zkrátka až poslední tři díly u mě za něco stáli, zbytek byl jen „meh“ a celkově si tak ani tahle sezóna (stejně jako ta minulá) ode mě víc jak 5,5/10 nezaslouží. ()