Scénáristka a producentka Vicky Jonesová natočila pro HBO nový půlhodinový komediální seriál Utíkej, který sleduje ženu, jejíž fádní život se obrátí vzhůru nohama poté, co obdrží zprávu od svého bývalého přítele z vysoké školy. Ten jí přiměje všeho nechat a setkat se s ním v New Yorku, aby naplnili dohodu, kterou uzavřeli před sedmnácti lety... Merritt Weverová a Domhnall Gleeson se představují v hlavních rolích tohoto romantického komediálního thrilleru o ženě jménem Ruby Richardsonová (Weverová), která opustí svůj obyčejný život na předměstí, aby oživila společnou minulost s bývalou láskou Billym Johnsonem (Gleeson). Právě s ním se totiž před sedmnácti lety dohodla na tom, že pokud jeden z nich napíše zprávu se slovem UTÍKEJ a druhý odpoví to samé, oba hned se vším praští a setkají se na Grand Central Station, aby se vydali na společnou cestu napříč Amerikou. (HBO Europe)

Recenzie používateľa DavidHolub k tomuto seriálu (4)

Chase (2020) (E04)

Trochu slabší díl, ale dost se mi líbil konec, takže pro to stále **** ()

Jump (2020) (E05)

Pěkně se jim všechno tímto dílem zkomplikovalo. Baví mě to, moc mě to baví. Jsem zvědavý na poslední dva díly. 8,0/10,0 ()

Tell (2020) (E06)

Díl, který mi přišel zatím nejslabší, bavil mě zatím nejméně. Ale i tak slušných 6,5/10,0 ()

Trick (2020) (E07)

Podle hodnocení jsem to čekal horší... Ano, sice to nebyl skvělý závěr, ale tak špatné to také nebylo. Sice slabší, než minulý díl, ale i tak to skončilo celkem obstojně 5,8/10,0 ()

Filmový Blade má novou scenáristku

Filmový Blade má novou scenáristku

06.02.2021

Marvel zase jednou přepisuje historické tabulky. Vůbec poprvé totiž najal pro jeden ze svých filmů – konkrétně filmového Bladea – černou scenáristku. Stacy Osei-Kuffour má na kontě několik velice… (viac)