Archiv

V roce 2038 se odborník na robotiku vyrábí kopii svojí zemřelé manželky i s jejími vzpomínkami. Prototypy, které vytvořil jako první, ale začínají čím dál víc žárlit. (Netflix)

darius1706

Takhle - dávám vysoké hodnocení, protože mě to příjemně překvapilo. Ne, není to kdovíjaká kinematografie. Je to navíc o tak půl hodiny delší, než by mělo. Konec jsem si také tipnul. Nicméně - na film, kterému jsem na začátku dával šanci na jednu hvězdu, mě to vlastně bavilo. Dokonce mě oslovily jednotlivé postavy (i ty robotické), dokázal jsem si ke každé najít cestu, dokonce i k tomu prvnímu robotovi stylu R2D2. To bylo na 3 hvězdy minimálně, protože to se mi zase tak často nestává. A tu poslední dávám za poměrně zdařilý soundtrack. Ano, ve srovnání s jinými, jasnými peckami by to neobstálo, ale beru to jako jinou ligu. A v té to obstálo velmi slušně. ()

Dedincan

Veľmi obstojne spracované sci-fi. Film v podstate o jednom mužovi a jeho prototypoch, ktorými si chce priblížiť spomienky na manželku. V prvom rade, pozor za volantom. A potom, keď si už vytvárate umelé ženské, tak pozor aj na ne. ()