Paranormální naléhavé případy

• USA Paranormal Emergency

1. Tak na tohle nás nikdo neškolil: Na policistu se telefonicky obrátí nepokojný nebožtík, na obloze je během noční hlídky pozorováno podivné světlo a nováček čelí legendárnímu duchovi.
2. Hlasy zevnitř: Neznámé výkřiky dovedou záchranáře na místo smrtelné nehody. Policisté pomáhají ženě sužované záhadnými hlasy. Přízraky dětí si v panství dělají legrácky z hasičů.
3. Chtěl svobodu: Záchranáři cítí přítomnost zlého ducha v domě staré ženy. Policista pomáhá muži, který věří, že ho sleduje yetti.
4. Vidí mě to: Zástupce šerifa pomáhá dvěma dívkám, na které má spadeno hrozivá bytost. Policisté zkoumají kancelářskou budovu, kde straší. Záchranář zažije setkání s duchem.
5. Bylo nás tu víc: Chicagský policista se postaví rozzuřenému duchovi v baru. Nováček policista hlídkuje na patře soudní budovy, kde straší. Záchranáři pomáhají muži posedlému ďáblem.
6. Ďábel může napáchat špatnosti: Po přestřelce se záchranář dočká strašidelného překvapení. Policisté čelí trestanci s nadlidskými schopnostmi a koroner shledá, že ne vždy zesnulí odpočívají v pokoji.
7. Vyděšeni k smrti: Dva policisté stojí u zrodu hrůzné legendy. Hlídkující policista čelí duchovi vojáka z občanské války a piloti helikoptéry se pokusí pohybovat rychleji než UFO.
8. Co když má políčeno na nás?: Šéf policie musí zachránit komunitu od hrozivé bytosti. Zástupce šerifa se postaví zapomenutému duchovi ve starém vězení.
9. Rozzlobený duch: Policista vysokoškolského areálu je vlákán do budovy pomstychtivým duchem zavražděného studenta. Jiný policista zase narazí na lstivého ducha v soudní budově.
10. Nebyl to člověk: Policista odhalí démona skrývajícího se v opuštěné továrně. Poltergeist uvězní záchranáře v jedoucí sanitce. (Travel Channel)