Nick a Vanessa Lacheyovi pořádají sociální experiment. Nezadaní muži a ženy při něm hledají lásku a zasnoubí se, ještě než se osobně setkají. (Netflix)

Alisce

Mám pocit, že po zhlédnutí celé série během tří dnů (zvládla bych to i za jeden, ale byla jsem v práci :D), potřebuju psychologa. Nejsem vůbec člověk, co kouká na takové hovadiny. Vážně. Karanténa, ale lidi mění a já byla zvědavá. I když vám to asi do života nic nedá, tak vás to chytne a to je u těchto typů pořadů to, co chcete. Sledujete životy ostatních, jejich trapasy, momenty štěstí. Tenhle experiment byl vážně bizarní, ale myšlenka je to skvělá. Co mě fakt nebavilo bylo přehrávání stále těch stejných keců dokola. Pár jedinců asi nic jiného neumělo, než právě těch 5 vět (Hi, Jessica), ale někdy to bylo už nudné. Taky si myslím, že výběr lidí měl být lepší. Snad všichni tam byli hezcí a tím to bylo i jednodušší. A co si budem, je to Amerika, lidi se tam chovají jinak. To ječení mě vytáčelo. Dva páry jsem si tam opravdu oblíbila. Další série sledovat pravděpodobně nebudu (snad), ale pro pobavení výborný. Ale jo. Účel to splnilo. ()

Jitomirka

Omlouvám se za tak vysoké hodnocení, vím, že je to naprostý póvl televizní tvorby, ale pro mě se z toho stala tak trochu droga, chtěla jsem pořád víc a víc. Náhodou nápad je to zajímavý, jestli se člověk může zamilovat bez toho, aniž by byl ovlivňován vzhledem toho druhého, mohlo by to mít větší hloubku, kdyby se to nenatáčelo v USA a kdyby účastníci nebyli tak povrchní. ()

Colomba666

Jako nápad zajímavé, avšak plánování svatby po pár dnech známosti, kdy se většinu času ani nevidí, mi přijde naprosto slaboduché. První serie se docela dala, ale ta druhá byla s prominutím slušný průser. Totálně dementní, určitě s papíry na hlavu, Shayne, a jeho relativní kopie v ženském těle, s příhodným jménem Shaina, taky psychik na n-tou, hned by se chtěla množit s každým kryplem, kterého ani neviděla... no hrůza děs, ale tolik přiblblých a zoufalých lidí pohromadě jen tak neuvidíte, takže si to pusťte, mne to třeba bavilo, ne v dobrém slova smyslu. :D ()

quokam

Produkce prilis a neprirozene tlaci pary do svatby. Rozumim tomu, ze potrebuji sledovanost, tudiz vybicovat drama a emoce. Takzs i dochazi ke zmateni pojmu. Zasnoubeni neni Vezmes si ne, ale Budes se mnou chodit? Ale kdyby nechali pary prirozene se rozvijet a printom je sledovali casosbernym zpusobem, i jejich uspesnost by byla vyssi, protoze zaklady vztahu pokladaji zdrave. Hvezdickama tento porad nehodnotim. ()

zorrra

Zaujimavy experiment,pacia sa mi tie namotavky medzi ucastnikmi a velmi rada by som verila tomu,ze je to skutocne tak,ako to tam je prezentovane. Ktovie,ako by to vo svete vyzeralo,keby sme sa vsetci takto zoznamovali,aj ked tu je to samozrejme totalne vyhrotene ( ludia zatvoreni v jednom dome,vytrhnuti z reality,bez medii,telefonov,v podstate nic neriesia,len sami seba). V kazdom pripade,mna to zaujalo a tesim sa na kazdu dalsiu cast ( pripade seriu),ktora pride. ()

Sadi

první show tohoto typu, na kterou se dívám. totální trash, jako u kterékoli reality show mi vadí, že sestříhané je to pro drama a efekt, i když to je většinou úplně jinak, a potom ti lidi vypadají špatně, aniž bychom viděli celej obrázek (až na jessicu, takovou hrůzu by nedokázal nastříhat ani nejpřednější telenovelista :D). ale na finále jsem napjatá jak kšandy, binge za jeden den. ()

veruna.b

Geniální komentář "Ladushka22" to vystihl :D Já osobně mám "reality" show velmi ráda i když tento pořad jsem si pustila čistě z nudy. Byla jsem několik dnů připoutaná ke gauči a nic jiného mě .. no nebudu se vymlouvat. Zhltla jsem to během dvou dnů! :D Je to skvěle "nakástovaný" a ještě lépe sestříhaný. Překvapila mě pasivita mužů a aktivita žen. U všech párů je hned na první pohled vidět, kdo tam nosí kalhoty :D je to skoro až k pláči vidět, jak chlapi cukrují a ženský se chovají jako dyliny (vyjmenovaný slova po d "dylina, dýpparpl, dykobraz"). Je sice pravda, že jsem přepínala na HBO Go pokaždé, když do obývacího pokoje vstoupil můj manžel (aby si nemyslel, že jsem úplně zbláznila), ale fakt je to dobrý :D Dnes to bude masox, páč jsem zvědavá, kolik těch "párů" si řekne opravdu ANO :DDD skoro bych si i myslela, že nikdo. Tohle nikdo zdravej udělat přece nemůže ... ne? :D ()

Stoupik

Guilty pleasure je pro tohle výstižný pojem. Afektovaná americká pakárna, která nějakým záhadným způsobem funguje tak, že to člověk prostě dokouká. Od začátku jsem si oblíbil pouze jeden pár, kterému jsem dával naději díky jejich klidu, vyrovnanosti a inteligenci převyšující všechny ostatní dohromady. Na druhou stranu taková Jessica...nevím, jaké postižení člověk musí mít, aby si jí dobrovolně chtěl vzít. Jinak lze s úspěchem silně pochybovat o autentičnosti celé show, scénář tam je z velké části nalajnovaný a všechny ty společné akce rozhodně nevznikly v hlavách pánů účastníků, kteří se na kameru snaží tvrdit, jak je znenadání napadlo připravit své snoubence romantický výlet či večeři. :) ()