Voľby 2020

Publicistický
Slovensko, 2020, 80 min

Účinkujú:

Gabriela Kajtárová (moderátor)

Diskusná relácia so zástupcami politických subjektov kandidujúcich vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky, ktoré sa uskutočnia v sobotu 29. februára 2020. Moderuje Gabriela Kajtárová. (TV Markíza)

MM_Ramone odpad!

Slovensko, naša vlasť, je vo veľmi vážnom vonkajšom a aj vnútornom ohrození. Pretrvávajú silné snahy prinútiť nás akceptovať zvrátené, extrémne liberálne sociálne experimenty. Vzniká diktatúra dovoleného slova a názoru, organizovaná masová ekonomická ilegálna migrácia, vnucuje sa nám úchylná gender a LGBTI ideológia, ktorá znamená rozklad rodiny. Presadzujú sa rôzne hrozby pre bezpečnosť, morálku a zdravý vývoj detí a mládeže a pre spokojný život našich občanov. Preto je veľmi potrebné si v parlamentných voľbách zvoliť takých politikov, ktorí budú hájiť národné, kresťanské a tradičné hodnoty nášho národa. Vlastenci, Slováci, nedajte sa oklamať, obalamútiť, ovplyvniť zaujatou diskusiou, ktorá prebehla na obrazovke súkromnej televízie Markíza. To bol obyčajný hnusný liberálny odpad! ()

Časové pásmo bolo zmenené