Voľby 2020

Publicistický
Slovensko, 2020, 80 min

Účinkujú:

Gabriela Kajtárová (moderátor)

Diskusná relácia so zástupcami politických subjektov kandidujúcich vo voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky, ktoré sa uskutočnia v sobotu 29. februára 2020. Moderuje Gabriela Kajtárová. (TV Markíza)

MM_Ramone odpad!

Slovensko, naša vlasť, je vo veľmi vážnom vonkajšom a aj vnútornom ohrození. Pretrvávajú silné snahy prinútiť nás akceptovať zvrátené, extrémne liberálne sociálne experimenty. Vzniká diktatúra dovoleného slova a názoru, organizovaná masová ekonomická ilegálna migrácia, vnucuje sa nám úchylná gender a LGBTI ideológia, ktorá znamená rozklad rodiny. Presadzujú sa rôzne hrozby pre bezpečnosť, morálku a zdravý vývoj detí a mládeže a pre spokojný život našich občanov. Preto je veľmi potrebné si v parlamentných voľbách zvoliť takých politikov, ktorí budú hájiť národné, kresťanské a tradičné hodnoty nášho národa. Vlastenci, Slováci, nedajte sa oklamať, obalamútiť, ovplyvniť zaujatou diskusiou, ktorá prebehla na obrazovke súkromnej televízie Markíza. To bol obyčajný hnusný liberálny odpad! ()