Aceboris

Po filmoch o Zombíkoch tu máme film o Vampiroch , alebo lepšie upíroch . Po Tom čo Netflix uviedol seriál Dracula som sa rozhodol pozrieť si aj tento film. Na začiatok treba povedať , že nápad nebol zlý aj keď ničim originálnym sa nevyznacoval . Príbeh zachytáva mladé upirie dievča Lilith , ktoré hľadá potencionalneho otca svojho dieťaťa , avšak ten dotyčný musí mať určitý tip krvi aby sa otcom mohol stať. Počas svojho polovania či už jej pričinením , alebo pričinením niekoho iného zostávajú mŕtvoly. Na prípad je nasadená dvojica vyšetrovateľov detektív Valentine a jeho partnerka detektívka Stokesová, ktorí dostali neľahkú úlohu objasniť tieto vraždy nakoľko sa zdá , za sa jedná o masového vraha. Ako som už spomínal, nápad ok , keby sa toho chytil niekto iný nie Murphy tak snáď by to bolo lepšie . Je vidieť , že rozpočet tu zohral najväčšiu úlohu , tak ako to hrali niektorí herci napr. samotný detektív Valentine alias James Craven tak to sa len tak nevidí , hlavne ked mal v ruke zbraň a sibrinkoval s ňou ako s mucholapkou. Niektoré scény , komunikácia akože s kapitánkou, samotná kapitanka na mňa pôsobila ako bezdomovec a nie policajt. Ale v globále vcelku zaujímavý film aj keď na môj vkus dosť dlhý taká pol hodinka by veru stačila. Za mňa 2/10 ()