Země zločinu

• Rakúsko LandKrimi
Rakúsko, (2014–2024), 50 h 54 min (Minutáž: 87–91 min)

Predloha:

Christian Mähr (kniha), Claudia Rossbacher (kniha)

Sascha Merényi, Manfred Sarközi, Verena Lehbauer, Robert Palfrader, Wolf Bachofner, Roland Trnka, Yüsa Durak, Werner Brix, Alexander E. Fennon (viac)

Recenzie používateľa kolemjdouc k tomuto seriálu (5)

Mrtvá s jednou botou (2014) (E01) odpad!

herečka v roli Franzi zazdila co se dalo.Ale scénář se mi jevil jako dobře napsaný jenomže režie,kamera a výkony herců ho totálně odstavili ()

Štýrská krev (2014) (E02)

t enhle díl je naprosté fiasko.nevím proč musí být vodítkem k vraždě téměř vždy sex a lascivní záběry kamery na pozadí a jiné partie herců....nechybí mlsné pohledy... ()

Pod Jižním křížem (2015) (E05)

Pět hvězd je pouze a jen za scénář ! Nápad dobrý i zápletka ale zpracování byla velká slabota. ()

Dračí panna (2016) (E08)

rakouskou tvorbu nelze srovnávat.Natáčejí si podle svého - jednoduše až průhledně bez nějakých velkých prvků násilí.Kladou důraz na prostředí ve kterém se děj odehrává v drtivé většině to jsou hory.Člověk by až pomyslel že je to reklama.Děj je jednoduchý a doslova průhledný.Opět nekvalitní dabing.Dávám pět ale jen jako průměrnému béčku, do áčka to má hodně daleko. ()

Zločin na hranicích (2022) (E30) odpad!

něco tak stupidního jsem dlouho neviděla.Výkon herců na úrovni žáčků z íá třídy.Alá tak jsme to obšlehli a jdem pro vejplatu.Dole už někdo zmínil dialogy ,takže já je komentovat nebudu.Úroveň české filmařiny už níž spadnout nemůže. ()