Čtyři dobré dny

• USA Four Good Days (viac)

S dcerou se sice dávno nestýká, ale teď jí musí pomoct přežít první čtyři dny odvykací kúry. Podle skutečného příběhu o boji se závislostí na drogách. (HBO Max)

Maximilianus

Konečne lepšia úloha pre Milu Kunis. Glenn Close hrala opäť výborne, ale zasa na druhej strane, videl som ju už aj v lepších úlohách. Film je fajn a má mať aj nejaké posolstvo. Mne prišlo trochu silené, a záver filmu, ktorý som tak trochu tušil mi prišiel slabší, ako by mohol byť. Inak sa jedná o fajn vzťahovú komornú drámu. 6,7/10. ()

WincKruspe

Vlastně je to jako ze života, žádný přehnaný drama a většina filmu je to nuda. Jako když se vašim sousedům vrátí feťácká dcera. Film stojí jen na dvou postavách a víc než o závislé dceři, je to o až posedle se starající matce. Rodiče se budou vždycky snažit své děti chránit. Překrásná Mila je překvapivě jako feťačka přesvědčivá a i bez zubů je to pořád kočka. Snad se teď od stupidních komedií přesune k dramatickým žánrům. ()

Streeper

Velmi povedený film, kterému skvěle excelovala Mila Kunis, škoda, že nezískala alespoň jednu nominaci, protože tahle role jí byla ušitá na tělo a věřila jsem jí naprosto všechno. Skvěle jí sekundovala Glenn Close, ale musím říct, že Mila byla prostě lepší. Film jako celek nebyl špatný, líbil se mi, jen ten konec mohl být daleko lepší. ()

Aljak

Och, tak to bolo drsné! Mať takúto dcéru, tak to musí byť poriadna psychická trauma. Postava matky Deb si zaslúži rozhodne obrovský obdiv, lebo tá dilema, či opäť pomôcť chronickej klamárke a manipulátorke, hoci je to vlastná dcéra, to musí byť proste masaker. Mila Kunis zahrala feťáčku Molly skutočne vierohodne, hoci táto postava si určite žiadne sympatie nezaslúži. V niektorých momentoch mi bolo do plaču aj za samotnú matku, ktorá sa zas a znovu zľutovala nad svojou zúboženou dcérenkou. Ako psychologická dráma to bolo obstojné, ale viem si predstaviť aj o kus epickejšie a kompozične vyváženejšie. 3* ()

pafka

Tezko rict, co by tam clovek chtel vic. Skvele udelany film o nocni mure cele rodiny. Zazili toho dost a ted to zkouseji znovu. Pomoct dceri se zavislosti na heroinu. Kolik toho uz slyseli a vzdy to skoncilo samymi lzi a zlodejinou. Proc by to prave ted melo klapnout? Skvele, sama nejsitota a vy proste nevite, jak to bude dalsich pet minut. Podle skutecne udalosti. ()