PKD

Milá Elle. Předem mého dopisu bych ti chtěl popřáti vše nej do nového roku a ostrou katanu. Teď k věci. Jestli budeš pokr. tímto tempem (doslova vražedným) tak ti už nikdo nezbyde a posl. 4 díly budeš seděti u Josefa na gauči a točiti palci, popř. hrát Minion Rush. Tvůj PKD.;-)  Jinak, dialogů je stále minimum (začíná mi to fakt vaditi, kór když mi příjde, že BR comicsy jsou zase přežvaněné, prostě by to chtělo rovnováhu. Jakoby tvůrci spoléhali na to, že úchvatný vizuál bude stačiti. No, mě to zatím stačí. Zatím.) prostředí jest stále hyperrealistické a postavy stále plastové, snad krom šviháka a totál seladona Marlowa s tím jeho suprbomba ultra fárem a ostatními fajnovými předměty v osobním vlastnictví. Jeho návrat jsem pochopitelně uvítal a skoro bych mu i přál, aby na konci tu Elle dostal. Skoro. Special quest star, motorka, co vypadá jako boční kus Spinneru.;-) Scénář od autora DS aftermath. P. s. proč všichni bývalí Blade Runneři (co vím, týká se jen mužů) nakonec skončí tak, že ochraňují, šoupají s nimi apod. Androidy aka Andíky (dle Bartoškové) aka Replikanty? Zatím se to týkalo tuším, jen ženských modelů. Asi jsou reálné ženské na pytel, nebo co? Hehe. U Deckarda, fajn. U Raye McCoye, fajn. Čestná vyjímka jest det. Harper z BR revelations, který se odehrává 9 let před tímto tv s. Ale u toho Josefa mi to nějak nesedí (nevím proč, snad že to je takový ten až moc zamlklý týpek s flaškou a to většinou nevěstí nic dobrého) a čekám, že se to do konce vysvětlí, páč doufám, že to nedělá z čistého altruismu. I když by Elle byla jen ráda.;-) Přeji autorům, aby se alespoň v posl. 2 dílech více mluvilo a méně sekalo, střílelo a proskakovalo olbřímími okny. Opravdu bude zajímavé (až na 8.vatový díl) to shlédnouti v plánovaném kuse. No, již se to blíží. Chceme spin off s Marlowem! ;-) ()