PKD

Výborný (na standardy tohoto tv s.) akční thriller. Dokonce i se špetkou toho filosofování alá BR, jehož  absenci si někteří s nelibostí (což chápu) všimli, jak jsem zjistil z diskuse. Na 2.str. je tu možnost, kdy připravovaný hraný BR tv s. bude zase naopak přefilosofovaný a ukecaný s výslednou nulovou intelektuální hodnotou (viz. pseudoNadace či Prometheus, kterého zmiňuji záměrně) s minimem akce. Tak aby pak dotyční ještě rádi nesáhli po tomto BR apendixu.;-) Palce nahoru za tu blondýnku, která umí dosti dobře utíkat na vysokých podpatcích po mramorové podlaze. I když zde jsem si asi po1. výrazně všiml oné vizuální umělosti, která je postavám vytýkána na jutubku aj., páč ty její vlasy byly jak gumové. A por. Davisová mi příjde čím dál tím bledší a není nic děsivějšího než bílý černoch, haha. Kdo viděl Iron Sky, ví jak to myslím.;-) Zatím asi ten nejmovitější Blade Runner vůbec, švihák Marlowe (vedle kterého vypadá Deckard jako bezdomovec a Ray McCoy jako totální vágus) se svým kůůl suprovým fárem vedle kterého....dál to rozváděti netřeba, s dělem vedle kterého....a už dost:) Prostě, všechno co má (zbraně, oblečení, vybavení) překonává všechny ostatní v dosavadních BR příspěvcích. Taky s takovým příjmením, že? Překvapivý bonus - 2 možná nečekaná zranění neslučitelná se životem. Nebudu psáti kdo, abych nemusel použít slovo spoiler. A jelikož jsme již skoro/prakticky v pol. bude velmi zajímavé, si pak pustiti celek v kuse, což mám ostatně v oumyslu už od 1.dílu. Doufám, že se 2.pol. bude takto už jen zlepšovati. ,,Vy lovíte lidi. Ne lidi, replikanty. Proč by jen Blade Runneři, měli mít všechnu zábavu? Holčičko, vždyť ty jsi zakázaná. Ani by jste neměli existovat´´. ()