Dostal nabídku, které nemohl odolat. Jeho souhlas byl ale tím nejhorším rozhodnutím, které kdy v životě udělal.  Harry Barber je propuštěn z vězení a chce si vynahradit dva roky ztraceného života. Nechá se najmout paní Malrouxovou, aby provedl fingovaný únos její nevlastní dcery. Jemu je ale záhy jasné, že pokud neřekne pravdu policii, bude mu hrozit další nedobrovolný pobyt ve věznici, tentokrát však na mnohem delší dobu... (oficiálny text distribútora)

Blazkowicz

Výborně, zase dobrý výběr a zase jsem neměl oči přilepené na Elisabeth Shue jenom já. Ta udělá z každého filmu o něco lepší a tady byla opravdu rajcovní. Zbytkově to taky nebylo vůbec špatné, Woody byl v pohodě a příběhově zajímavé. Akorát trochu delší. 4-* ()

FandaF

Příjemný herecký krimi koncert Woodyho Harrelsona ve společnosti krásných žen. Vražedně překrásná Elisabeth Shue zvedá mé hodnocení o *. ()

G.Bookwrom odpad!

Kdyby u filmu nebylo uvedeno, že předlohou je kniha od James Hadley Chase, tak snad by mohlo být hodnocení o stupeň lepší. Ale takhle zmršit výbornou detektivku "Vražda na pláži" je trestuhodné! A navíc se scénář nejspíš ještě inspiroval dílem českého velikána J. da Cimrmanem, resp. filmem "Rozpuštěný a vypuštěný", ale nepochopil, že vana vhodná k rozpuštění těla žíravinou musí být minimálně smaltovaná, tedy žíravině odolná a nechá nalít tekutinu k rozpuštění těla Odetty do normální plechové nádoby, která by se samozřejmě rozpustila mnohem dříve než ono tělo. Takovou znalost ze základů chemie pro základní školy by mohl mít i tupý scénárista. ()