Itai no wa ija nano de bógjorjoku ni kjokufuri šitai to omoimasu.

• Japonsko 痛いのは嫌なので防御力に極振りしたいと思います. (viac)

Risa Shiromine byla naprosto obyčejná dívka, která se nikdy nezajímala o svět virtuálních her, dokud ji její nejlepší kamarádka Kaede Honjou nepřesvědčila, že by to mohla být legrace. Tak si Risa objednala celý VR set a jednu z nejoblíbenějších VRMMO her a toho večera, kdy jí vše dorazilo, se pustila do hraní. Neznalá jakýchkoli pravidel či strategií použila při tvorbě postavy svou dívčí logiku, která jí říkala, že nejlepší způsob hraní her je přeci zajistit, aby mi nic a nikdo neublížili. Tak si Risa zvolila jako své zbraně velký štít a krátký meč a veškeré dovednostní body investovala pouze do obrany. Díky tomu jsou její pohyby pomalé, nemůže používat žádnou magii a za snadný cíl ji považuje i to nejlehčí monstrum. Ovšem s velkou obranou přichází i slušné množství vitality, a když jste ještě ke všemu ve světě, který vám přiděluje schopnosti podle vašeho stylu hraní, tak se může stát, že po několika hodinách útoků od slabého divokého zajíce vaše už tak šílená obrana a zdraví získají další násobiče a regenerace (+ pořád přidáváte nově získané dovednostní body opět pouze do obrany). Také se zvýší vaše schopnosti se štítem, a když pak narazíte na nějaké další monstrum se slabými speciálními útoky, tak můžete postupně získat i nějakou tu imunitu. Zkrátka během pár návštěv herního světa se z Rise bez jejího vědomí stala doslova chodící pevnost, kterou skoro nic nemůže zničit. Je logické, že tento zvláštní úkaz nemůže zůstat bez povšimnutí ostatních hráčů! (Jeoffrey)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (26)

Itai no wa ija nano de bógjorjoku ni kjokufuri šitai to omoimasu. (2020)

Příběh o dívce, která díky exploitu získává schopnosti, díky kterým všechno porazí. Normálně je za to ban, ale tady ji mají všichni rádi. Co mě trochu vadilo, byla nevýrazná hudba. A ještě by to chtělo doplnit, že hraní MMO není tako prozkoumávání a užívání si. A ani s VR to jiné nebude. Je to grind a zase grind. Vše již dopředu někým prozkoumané a moc nového se nezažije. Toto je takový pohádka. ()

Bógjo tokka to hacu sentó. (2020) (S01E01)

Rozhodně zajímavý a netradiční příběh. Hlavní hrdina je dívka, která o hraní her nic neví ale zkusí to a jde ji to. Jede netradiční tankovací build protože se nechce zranit. Jinak je to klasické fantasy VR MMO, jako již bylo stokrát jinde. ()

Bógjo tokka to otomodači. (2020) (S01E02)

Další dobrý díl. Nová herní postava co jede nevhodnou kombinaci. Zajímavé jsou i chaty na konci epizod. ()

Bógjó tokka to dainikai event. (2020) (S01E04)

Event začal. Trocha přátelství mezi týmy. Pěkný souboj s monstrem. Ony ty souboje jsou tady vcelku dobře udělané. Nic přehnaného ale přesto celkem dobré. Zisk petů a nějaké neznámé postavy. ()

Bógjo tokka to senri hin. (2020) (S01E05)

Sranda číst ty titulky na konci. Noví přátelé a trocha toto PVP. ()

Bógjo tokka to kjóka. (2020) (S01E07)

Každý z postav se zabavuje sama a Maple má zase štěstí s nalézáním. Ale ta chyba, kdy želvu dostane cápek a současně s ní Maple létá je do očí bijící. ()

Bógjo tokka daijonkai event. (2020) (S01E09)

Event kde mají male cechy nevýhodu. Bude to také souboj kdo má více es v rukávu. ()

Bógjo tokka to šuncugeki. (2020) (S01E10)

PvP souboje kde jde do tuhého. Oťukávání cechů a nyní boj s druhým nejsilnějším cechem. ()

Bógjo tokka to kjóteki. (2020) (S01E11)

Porážka ohnivé guildy a střetnutí s nejsilnějšími ale již s vyčerpanými schopnostmi. ()

Season 2 (2022) (S02)

Velké ale opravdu velké zklamání. Naprosto mě zde chybělo nějaké napětí, nějaký strach o hrdiny. Nějaký vývoj postav. Nebylo zde vůbec nic. Stále dokola všichni stále stejné útoky a stále stejné postavy. Jen protivníci měnili. A protože protivníci jsou jen random vygenerovaná NPC, tak nejsou nic jiného něž pohyblivé sochy. Jediný světlý okamžik bylo farmení petů. Ale jinak strašná nuda. Dokoukáno jen ze zvědavosti, jestli je to opravu tak špatné. ()

Bógjo tokka to Christmas. (2022) (S02E01)

Připomenutí postav z minulé řady a jejich schopnosti. Nové prostředí, ale nic moc nebylo ukázáno. ()

Bógjo tokka to gosó to rokusó. (2023) (S02E02)

Souboj s bossy. Něco solo, něco v partě. Nová obranná schopnost a návštěva strašidelného domu, kde se jen utíkalo. ()

Bógjo tokka to tó kórjaku. (2023) (S02E04)

Bitka se silnějším bossem v záměru eventu. Ale stále je to to samé. Nějaký PVE boss, super schopnosti a konec. ()

Bógjo tokka to šokušu. (2023) (S02E05)

Zatím nejlepší epizoda druhé řady. Chytání petů bylo celkem zajímavé. Našli si vlastní unikátní potvory a konečně se trochu nadřeli. ()