Kristína chce získať svoje dieťa naspäť, no zisťuje, že bez Michala to právne nepôjde. To je zdrojom ďalšieho napätia medzi manželmi. Peter dostane od Baláža naozaj posledné ultimátum na to, aby vyplatil svoje dlhy. Rozhodne sa preto k veľmi riskantnému kroku. (RTVS)

fabecc1222

Závěrečný zvrat byl teda pořádně zajímavý, hlavně i toho důvodu, že může opět dost zamíchat se směřováním seriálu. Jinak ale mi tenhle díl přišel jako souhrn takových klišé, které se objevují napříč seriály. Notář na dovolené, sociální pracovnice sex s "klientem". bitka kvůli urážce, zaspání na klíčovou přednášku... Co mě obecně příjde nelogické, což patří už i k minulému dílu je to, že když může matka po adoptivním porodu zažádat 6 týdnů o dítě zpět, tak proč se v té době už zahajuje adopční řízení???? ()

pallok

V druhej polovici sa seriál dostal do štádia, kedy sa už nikomu nechce ani komentovať. Stalo sa to, že dej je až príliš predvídateľný a vinou scenára, ktorý ponúka kopu chýb polície vo vyšetrovaní vraždy Petra, sa príbeh stáva nereálnym. Skôr by som ho zaradil medzi scifikrimi strihnuté tínedžerskou psychoromantikou. U mňa za 2*. V tomto, ináč slovensky hviezdne obsadenom seriáli s pomerne dobrými výkonmi ma absolútne nepresvedčila Kristína, mal som pocit, akoby hrala úplne v inom seriáli. A na záver: vidím, že z mojej obľúbenej dvadsiatky užívateľov ČSFD tento seriál nehodnotil nikto. Ktovie prečo? Verbal kde si? ()