Kristína sa naďalej snaží aby jej tajomstvo zostalo neodhalené. Marta upodozrieva Petra, že sa zase vrátil k svojej hráčskej závislosti. Netuší, že Peter lieta v oveľa väčších problémoch. Nina s Adriánom sa musia rozhodnúť, či si dieťa z Hniezda záchrany, malú Terezku naozaj adoptujú. Ema sa stále viac citovo namotáva na svojho učiteľa spevu a Borisko zisťuje, že poraziť nového člena tímu, Dávida, nebude také jednoduché. (RTVS)

fabecc1222

Tak narození kluka odbouralo mojí teorii s více časovými liniemi, ale linka Norisové je tedy opravdu silná, a diváka donutí věnovat jí 100% pozornost. Jsem zvědavý, kdo z ostatních teda bude otcem tohoto nechtěného dítěte :) Největší ironií by bylo, kdyby to byl nakonec Geišberg z páru, který se snaží o adopci... Šebová zatím tak proplouvá mezi linkama, zajímalo by mě, k čemu bude dál její linka s Jackuliakem, nebo to bude jen výplňovka. ()

klukluka

Má to NEPOCHOPITELNÝCH! (ano, opravdu to nechápu) 79 procent. Z prvních dvou dílů bych rozhodně sešmikal jeden. A protože se obávám, že se tady takhle šlape voda i zbylých deset hodin, tak od toho dávám ruce pryč a poohlídnu se po něčem, co tady bude mít pro mě za mě 50 procent, ale bude to trochu tepat. ()

Bozvav

Narození dalšího dítěte v nezávidění hodné situaci matky je zajímavé, ale jinak pořád zmatené a upřímně dialogy an vývoj příběhu mne zatím moc nepřesvědčil. Nicméně trochu lepší než první díl. ()

jungewolf

Druhý díl ( ČT 1, pondělí 9.1.2023, 22.35)- dávám 4,5 - 5 * a 71 % . /// Vyrobeno s podporou Ministerstva kultury SR . Těžko říct, která zpěvačka nazpívala ústřední píseň Posledný krát : v titulcích je uvedený jen nic neříkající Peter Bič Projekt (P.B. je autorem hudby) . ()