Šílená svatba 2

• Ukrajina Скажене весілля 2 (viac)

Filmový děj se odehrává rok po předchozí ztřeštěné svatbě. Další překvapení, další dcera. Honička za novým zetěm. Hvězdné obsazení, spousta ztřeštěných dobrodružství a ještě více prvotřídního ukrajinského humoru! (Cinemacity.cz)

inutihar

Stydím se, ale smál jsem se u toho. Jinak jako každý druhý díl nabízí film všeho mnohem více než díl první, což je zde nicméně ku prospěchu zábavnosti (tedy, nepočítám ten přehnaný product placement). Respekt za snahu uvést to v české distribuci, i když jsem na tom byl v sále CC na Chodově jen já a tři Ukrajinky. Bohužel to mělo premiéru v ČR jen krátce před tím, než vláda kina zavřela kvůli covidu. ()

Yaan2

Super film, pokračování komedie ve stylu co jsme komu udělali. Hlášky ty Podolí se nevzdává, nebo holky z podolí jsou ty nejlepší. Člověk se zasmějete, pobaví. Jde vidět, ze se Ukrajina filmové zvedá. Film je na úrovni komedii od Jiřího Vejdělka, Rudolfa Havlíčka nebo spíše Šmídmajer. Byl jsem na tom v Praze v kině ve Slovanském domě a musím říct, ze tam bylo tam cca 50 lidí, což je více než například  v Letňanech o víkendu. ()

Aljak

"jednotka" bola viac trápna ako vtipná, ale tá mala aspoň dobrý základ. Tentokrát sa pán nepokojný svokor nevie vysporiadať s potenciálnym manželom druhej dcéry (ktorá v prvom diely ani nevystupovala, teda aspoň si na ňu nespomínam). Zatiaľ čo predtým mu vadila farba, teraz mu vadí vek budúceho zaťa. A opäť na neho vybalil rôzne taktiky, ako sa ho zbaviť. Aj keď nechápem prečo, keďže napriek vekovému rozdielu, to bol celkom solventný a sympatický muž. Nuž, priblblému sedlákovi sa človek nezavďačí. Tento krát za 1*, a na "tretí diel" sa už zrejme ani neodhodlám. ()