Скажене весілля

• Ukrajina Skažene vesillja (viac)

Aljak

Niečo na štýl Meet the Parents (Fotr je lotr) feat. Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu? (Co jsme komu udělali?), avšak v ukrajinskom kabáte. Potenciál to určite malo, ale na môj vkus to bolo príliš "babovřeskové" a sedlácke. Našlo sa tu zopár trefných hlášok a vtipných scénok, ale ako celok mi to prišlo v mnohých ohľadoch dosť prihlúple a postava toho svokra mi išla parádne na nervy. Chudák černoch, že narazil na takéto "privítanie"... Viac ako 2* si to nezaslúži. ()

HorrFi

Když už se o tý Ukrajině všude tolik mluví a píše, tak jsem neodolal a musel jsem dát šanci tomuhle filmu, kterej byl ještě před několika dny v ,,šedý zóně".. zklamanej nejsem, ale každýmu normálnímu člověkovi muselo bejt jasný, že to nic extra nebude ()

Yaan2

Po shlédnutí musím říct, ze se filmová škola na Ukrajině hodně zvedla. Pripomina mi to filmy z české produkce cca před 5ti až 10ti lety. Ta atmosféra je na úrovni filmů od Vejdělka. Pobaví, doporučuji. Polina Vasylyna a Zadniprovskij předvedli hodne dobre herecké výkony. Jimmy Woha Woha se musel učit ukrajinsky. :) ()