Janek a Týna plánují jen malou svatbu v úzkém kruhu. Před zbytkem Slunečné ji chtějí utajit. Vinou Julie se ale informace o svatbě dostane ven a Lída začne jednat. Zmobilizuje drbny a rozhodnou se, že Týně a Jankovi udělají svatbu snů, jako projev vděku za všechno, čím kdy Janek a Týna Slunečné pomohli. Týna s Jankem se to ale dozvědí a chtějí, aby všechno zrušila. Sylva zjišťuje zajímavé informace o statku Zavařilových – a zažívá šok, když i jí se poprvé zjeví starý Popelka. Zdeněk má trápení s Juliinými dětmi, nemůže kvůli nim spát. Spolu s Konvičkovou hledají řešení. Hana se bojí, že Anna chystá na Johna znovu nějaký podraz. Když ale pátrá po detailech, vede to k odcizení mezi ní a Filipem. (TV Prima)

Blenny odpad!

Nedobrovolně jsem z toho dobře čtvrtinu, možná třetinu viděl. Přežil jsem. Ale u posledního dílu to šlo hodně ztuha. Intenzivně rozmazávané hovno, aby to prostě dobře dopadlo na všech frontách za jakejchkoliv okolností. Trapnej Forejt, megatrapnej Hrůza. Trapný všechno. Smál jsem se tam, kde to tvůrci rozhodně nezamýšleli. Brrrr, to byla srajda. Komplet tomu dávám jednu, protože Prima hnedle nasadila podstatně silnější kalibr a to Zoo. To bylo k zblití hned od prvního a jediného dílu co jsem viděl. ()