Anet21

⚪Od prvej série sa nezmenilo prakticky nič, istá miera explicitnosti zostala, postavy sú stále nesympatické, ich charakterové chyby sú často prezentované ako to, pre čo by sme ich mali ľutovať, počas celej série sa nikam neposunuli od tej minulej - dve postavy sú stále neskutoční sukničkári, ktorí sa ale chcú dať navzájom dokopy, jeden muž je hlúpy a za peniaze si kupuje lásku eskort slečny, jeden muž nevie, či sa mu páčia ženy alebo trans kamarátka a jedna hrdinka nevie nič o láske a vymýšľa príbeh pre svoju mangu (najzaujímavejšia dejová linka, no upozadená a čo viac, v tejto sérii s veľmi hlúpou premisou).⚪Paradoxne, linky, ktoré majú potenciál divákovi predať aspoň minimálny odkaz (chlap, ktorý si vydržiava ženu a nechápe, že ho využíva a žena - asexuálka) či morálne posolstvo sú úplne odsunuté a tvoria akési bočné dejové krovie. Namiesto toho sa 8 dielov neustále dookola opakuje motív ,,spím s každým - mal by som spať len s jedným - zase spím s každým," ktorý je jednak repetetívny a zároveň už nedokáže nič nové priniesť. Dej sa teda neustále točí v kruhu, a áno, na pomery japonskej kultúry možno hovorí celkom otvorene o promiskuitea iných ,,netradičných" témach, ale neponúka žiadne východisko, morálny postoj, čokoľvek. Ak som to pochopila správne, tak scenárista má zámer seriál rozťahať na niekoľko sérií, na otázku, či je to potrebné, je asi jasná odpoveď.⚪ ()