Tom Jones: Live on Soundstage

všetky plagáty
Hudobný
USA, 2017, 88 min

Tom Jones

Zpěvák přezdívaný Tygr z Walesu ve své nejlepší formě... Skvělý koncert Toma Jonese, který se v rámci hudebního cyklu Soundstage uskutečnil v Chicagu v roce 2017. Britský zpěvák, vlastním jménem Thomas John Woodward, si během své dlouholeté kariéry připsal na své konto mnoho celosvětových hitů. Starší i ty novější odezněly během tohoto neopakovatelného vystoupení. Písně jako Delilah, It’s Not Unusual nebo Green Green Grass Of Home patří mezi ty nestárnoucí. Navíc si zpěvák s nezaměnitelným hlasem během vystoupení pozval na pódium ke společné písni i ikonu americké country hudby Alison Kraussovou. (Česká televize)

Marze

Koncert na České televizi Art kanálu. Útulné prostředí většího klubu, kde může zpěvák více komunikovat s publikem. Někeré vtipy v sále nad 300 lidí  vůbec nefungují. V Praze jsem jednou byl na obřím koncertě Toma Jonese, ale zde hraje netradiční melodičtější písně. ()

zdeny99

77 let na Tomu Jonesovi tedy není vůbec znát. Tipl bych mu tak o deset míň, a to ještě jenom kvůli těm jeho bílým vlasům. Koncert z Chicaga je poklidný koncert pěkných, pro mě neznámých písniček. [1. hodnocení, 1. komentář, -%] ()