Mladomanželia na svadobnej ceste ukradnú vozidlo a zavraždia jeho majiteľa. Po ceste stretnú dvoch stopárov, ktorým zastavia, a spolu sa ubytujú v príjemnej lesnej chatke. V noci na dvere zaklope policajt, ktorý tu pátra po nezvestných osobách z mesta. S majiteľkou chaty sa dobre pozná, a tak sa spolu s návštevníkmi dohodnú, že na ďalší deň podniknú túru do miestneho lesa. Túra sa však zmení na boj o život, keď v lese narazia na neznámeho vraha s maskou. Keď sa však niektorým členom partie podarí uniknú, zistia, že vrah pre nich nie je úplne neznámy. (Marceloo)

Easykill

V tom filmu není nikdo normální! První polovina vypadá úplně v pohodě a já byl jen v očekávání co přijde. To, co ale přišlo jsem fakt nečekal! Totiž, druhou polovinu filmu snad točil někdo úplně jiný a nebo si dal těžký svinstvo na posilnění! Od chvíle co se zjeví zabiják to jde do hoven, ale fakt hromady, hromady hoven. Ale najdou se světlé místa v podobě extrémních scén. Jako třeba vyříznutí dítěte, vyndávání střev apod. Chuťovky! Ani nevím jak to hodnotit, ale suma sumárum, viděl jsem horší kousky, takže proč ne. ()

Selmicka2014

Slušný horor s nádechem krveeee jo libilo se mi to mělo to i zajímavý konec.Nejlepší byla ta scená s tou páteří ta byla fakt povedená a pak ten sekáček v hlavě super! ()