Zámek a klíč

• USA Locke & Key
USA, (2020–2022), 21 h 31 min (Minutáž: 34–57 min)

Predloha:

Joe Hill (komiks)

Kevin Alves, Thomas Mitchell Barnet, Coby Bird, Asha Ashanti, Laysla De Oliveira, Griffin Gluck, Eric Graise, Connor Jessup, Emilia Jones, Hallea Jones (viac)

Recenzie používateľa Skrivan k tomuto seriálu (9)

Série 3 (2022) (S03)

Na tom, že v nejlepším se má přestat, něco bude. Zámek a klíč tohle bohužel nezvládl. Třetí série nepřináší nic nového, navíc působí jaksi nekoherentně. Velká škoda. ()

Sněžítko (2022) (S03E01)

Nová série se pomalu rozjíždí. Staré postavy se vypořádávají s novými pořádky, nové postavy a klíče se objevují. ()

Nezvaní (2022) (S03E02)

Je tady svatba, ale nebyl by to Klíčov, aby se něco nestalo, zrovna když se to nejméně hodí. Napětí roste, klíčů a nebezpečí přibývá. Příběh se nicméně zatím pořád jen rozjíždí, uvidíme, co přinesou další díly. ()

Pět minut (2022) (S03E03)

Tyler nezapadá, Nina má depku, Kinsey a Bode řeší věci a zlí maníci jsou zlí. Epizoda je po většinu času poměrně nudná a nepřináší nic moc nového, až na posledních cca pět minut, kdy konečně nastane i nějaká akce a vše se nám „trošičku“ zvrtne. V závěru také vyniká velice slušné herectví J. R. Scotta. ()

Dobrá schovka (2022) (S03E04)

Jackson Robert Scott fakt válí a scény s ním jsem si naprosto užíval, jinak je to ale takové mdlé. ()

Obležení (2022) (S03E05)

Napětí a kouzlo prvních sérií je konečně aspoň částečně zpátky (byť tu mám stále pár otazníků k chování některých postav). Závěr je strhující a přináší s sebou také jeden šok, jsem moc zvědav, jak to Lockovi vyřeší. ()

Volný jako pták (2022) (S03E06)

Lockovi se nevzdávají, a tak přichází spousta plánování, napětí a zvratů. Za mě dobrý! ()

Opona (2022) (S03E07)

Za mě zatím nejlepší epizoda této série. Napětí by se tu dalo krájet, závěr je pěkně akční, a navíc vzbouzí očekávání, co asi bude následovat. S existencí Lockových je to díl od dílu více nahnuté. :) ()

Loučení (2022) (S03E08)

Rozřešení přišlo nějak příliš rychle a snadno, potom už následuje jenom strašně zdlouhavý dojezd, navíc plný klišé. ()