Zámek a klíč

• USA Locke & Key
USA, (2020–2022), 21 h 31 min (Minutáž: 34–57 min)

Predloha:

Joe Hill (komiks)

Kevin Alves, Thomas Mitchell Barnet, Coby Bird, Asha Ashanti, Laysla De Oliveira, Griffin Gluck, Eric Graise, Connor Jessup, Emilia Jones, Hallea Jones (viac)

Recenzie používateľa MIchael90 k tomuto seriálu (3)

Zámek a klíč (2020)

První i druhá série mě velmi bavily, třetí jsem se dost často nudil a děj mě nebavil, zakončení však bylo ok a dá se říct, že se ctí. Celkově tedy slabší 4/5. ()

Série 1 (2020) (S01)

Hodnocení po 1. sérii na 4/5, ale má to několik ALE. Předlohu neznám, což je dle komentářů asi i dobře. Potenciál a námět výborný a tak, jako tady psalo již více uživatelů - nevyužitý, místy zabitý nelogickým chováním postav, moc teen věci, které mě vždy posunou seriál v hodnocení níže. Navíc mě mrzí, jak je to nekonzistentní. Chvíli trochu horor, chvíli fantasy a potom zabito naprosto přihloupou teenager scénou a mluvením o ničem. I přesto všechno mě však seriál baví a stojí za to ho shlédnout. ()

Série 2 (2021) (S02)

Druhá série mě překvapivě hodně bavila, což jsem nečekal. Nemůžu se však zbavit dojmu, že ukončení je slabé, hlavně další berlička k novému ději, aby bylo ještě co řešit ve třetí sérii. ()