Zámek a klíč

• USA Locke & Key
USA, (2020–2022), 21 h 31 min (Minutáž: 34–57 min)

Predloha:

Joe Hill (komiks)

Kevin Alves, Thomas Mitchell Barnet, Coby Bird, Asha Ashanti, Laysla De Oliveira, Griffin Gluck, Eric Graise, Connor Jessup, Emilia Jones, Hallea Jones (viac)

Recenzie používateľa Macinkacz k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2020) (S01)

Předem musím poznamenat, že neznám komiksovou předlohu. První tři díly slibovaly fantastickou pecku, ale od pátého dílu následovalo jedno zklamání za druhým. Závěrečný díl první série mě absolutně nepřekvapil. S koncem jsem počítala přesně tak, jak skončil. 🤦  No, dám šanci druhé sérii, ale těžko říct, zda to dokoukam. 🤷 ()

Pět minut (2022) (S03E03)

No do háje, co to bylo? Já snesu kde jakou kravinu, ale zatraceně, tohle je děs. Jedna hvězda za napínavý konec tohoto dílu, ale jinak to chci kazdych 10 minut sledování vzdát. Ještě, že je to poslední série, další už bych nedala. 🤦 ()

Obležení (2022) (S03E05)

Čtvrtý díl vypadal dost slibně, že už by se na to dalo zase o něco víc koukat, ale pátý díl byl zase o chlup slabší. Uvidíme co ten zbytek, ale už se těším, až to budu mít za sebou. 🥱 ()