Ďáblovo znamení

• Mexiko La marca del Demonio (viac)

Dvě sestry otevřou starodávnou knihu, kterou mezi sebe přivolají zlo. Jedinou záchranou se stane posedlý kněz, bojující s vlastními démony. (Netflix)

VsetkoVsade odpad!

Môžete byť zaslúžilým pracovníkom komunálnych služieb s tridsaťročnou praxou, sestričkou v domove dôchodcov, ktorí pri jedení okrem príboru nezvládnu udržať už ani stolicu, návštevníkom ľubovoľnej toi toiky po štyroch dňoch festivalu, administrátorom pornostránky s výhradným zameraním na orálnu absorbciu fekálií, zamestnancom zoologickej záhrady zaoberajúcim sa čistením medvedích výbehov, pokojne môžete byť opravárom upchatých záchodových mís na nemocničných oddeleniach pre pacientov s dyzentériou, priemerným samčekom Musca domestica či Scarabaeus sacer v poslednom štádiu života, tak dokonale točenú a precízne vytvarovanú sračku ako tento film ste však počas svojej kariéry bezpochyby ešte nevideli. ()

Morholt

Stálo to pár pesos a střihač a někdy i kameraman by zasloužili nakopat, ale zase tak zlé to není. Víceméně se jedná o klasický vymítací horor, ve kterém matka-vědkyně přitáhne domů prastarou knihu, dcerka z ní něco přečte a neštěstí je na světě. Na pomoc je pochopitelně povolán kněz a jeho kamarád trpící -asi SPOILER- bladeovským komplexem. A právě tenhle motiv se mi líbil a to nejen proto, že působil neotřele. Co se nějakých triků a masek týče, tak vzhledem k chybějícím prašulím se vše omezilo na občasnou levitaci a oční hrátky, ale to mi ani nijak moc nevadilo. Docela mi seděli i herci. Jasně, našlo by se tu tisíc a jedna much, ale proč si jich všímat, když to není potřeba. Vyloženě mě naštvalo jenom finále, které je na úplnou přesdržku, ale když si tak vzpomenu na exorcistické bláboly, které jsem měl tu "čest" vidět, je tohle pohodový průměr. 50% ()

Trevor

Obsah bude na csfd skopírovaný z Netflixu takže sa k nemu nebudem vyjadrovať...Po veľmi dobrom úvode sa celý príbeh tak trochu rozsype ako domček z karát, nie je príliš využitá posadnutá Camila ani lepšie vtiahnutý do deja jej rodičia tam sa dalo určite zapracovať ppdstatne lepšie. Od polovice filmu je to už takmer cele odfláknuté, ale dopozerali sme to spolu v karanténnom kine v dvoch rozdielnych domoch s najlepšim filmovym kritikom ešte stále z kategórie U21 a tak už druhýkrát takto symbolicky navštívili kino keďže sa už pomaly prejavuje deficit. O deficite atmosféry futbalovych či hokejovych štadiónov ani nehovorím...Ale berme to tak že film je mexický takže zazraky som nečakal a kto nemá veľké očakávania nemôže byť sklamaný... ()

Jaro.Krafcik

Mexická novinka z netflixu. Fuha neviem či som videl nejaký mexický film. Tento bude asi prvý. Ale druhý spoločný film s filmovým znalcom z LA, mimo kín, aspoň takto cez internet. Exorcizmus, dobrá téma, ale keď to porovnám so seriálom ktorý pozerám tak ten je o dosť lepší. Netflix, toto nevyšlo. A databáza csfd opäť hrôza s hľadaním filmu, dokonca aj stopáž je zlá. Ale inak diablovo znamenie slabota. 2* ()

Feacher

Co je za mě pravda a nedá se v žádném případě okecat? Smysl to nedávalo, v příběhu se nic nevyřešilo a herecky dost bída... a mohl bych pokračovat. Dobrej byl možná tak vibe těch dvou týpků, kromě střihů docela i obstojně natočené a když to vidíte poprvé, tak vás docela zajímá, co přijde dál. Je to ale dost bída, tak akorát bídná bída na bídné 2*. ()

• Během závěrečných titulků následuje ještě krátká scéna. (noelcoward73)
  • Název filmu se objeví až těsně před závěrečnými titulkami. (noelcoward73)