dO_od

// Uf, asi mi zase pustili jinej seriál, ale já teda celou hodinu seděl přikovanej k židli v napětí, kdy to konečně přijde. Mezitím se mi představila kupa zajímavých postav, ukázal se svět, politika, pár nepříjemných výjevů předznamenávajících ono finále, no a pak to přišlo. Ukázkové zhmotnění hrůzy a teroru. Takhle sugestivně natočený kolaps společnosti byl naposled v Pozůstalých, kde k tomu teda dlouho budovali, tvůrci Y: The Last Man to ale sfoukli s velkou ctí během jediné hodiny, a já jen čumím, odkud se tohle vzalo. Jasně, furt hrozí, že s dalšími epizodami rozpočet klesne, přijde omáčka, děj se rozmělní, na odpovědi budeme čekat příliš dlouho, ale kčertu, co se pilotu týče? Perfection. ()

Remivsremi

Celkem svižný začátek. Všechno jde rychle do katastrofy. Postavy se představují jen pozvolna. Atmosféra je ucházející, ale nic objevného. ()

warrenur

Vyborny otvarak. Selektivny vrazdiaci virus som ako temu uz dlho nevidel. Naviac prevedenie sa mi celkom pozdava. Hoci je obcas medzi postavami a ich vztahmi gulas, pozorny divak by sa mal zorientovat do konca epizody. :) Zvlast postava cernosskej agentky mi moc zmysel nedavala. Inak ma velmi potesila pritomnost vybornej Marin Ireland, ktora excelovala v Homeland-e,ci v The Dark and the Wicked a dalsich kuskoch. A ano, prezivsi ma irituje neskutocne. Ocakavam serialovy prerod, snad to nebude dalsie z mnozstva klise. ()