Tajomstvo vianočného imela

(TV film)
  • Česko Tajemství vánočního jmelí (viac)

Majiteľka reštaurácie Mistletoe Diner Aria Eubanková (Kellie Pickler) je veľká fanúšička slávneho autora cestopisov Sterlinga Mastersa (Christopher Russell). Aria a jej otec Mack (Patrick Duffy) zistia, že Sterling Masters sa chystá písať o všetkých tých slávnostných vianočných oslavách v ich rodnom meste Midway v Utahu. Aria netuší, že jej obľúbený cestovateľský guru nie je tým, za koho ho považuje. Alex Bartlett (Tyler Hynes) prichádza do mesta pracovne ako Sterlingov ghostwriter a je skutočným autorom všetkých jeho cestopisov. Medzi Alexom a Ariou to spočiatku škrípe, ale Alex si čoskoro uvedomí, že ju miluje. Celé sa to skomplikuje, keď sa objaví skutočný Sterling Masters a Ariu očarí. Keď Aria odhalí ich vianočné tajomstvo, musí sa rozhodnúť, či skutočne miluje hviezdu Sterlinga alebo Alexa, autora všetkých tých článkov, ktoré si získali jej srdce. (TV Doma)

Arsenal83

Bežne vídam mladé ženy, ktoré si nevedia nalepiť umelé riasy, takže keď sklopia zrak, dobre, že im polovica mihalníc nebočí do pravého uhla zatiaľ čo tie pravé sa krútia ako sove perie. Ale aby na herečke pred kamerou bolo vidieť, že tie riasy má nalepené pol metra od oka, to je už odvaha alebo avantgardný čin maskéra. Aspoň tak mi pripadala Kellie Pickler, ktorej prirodzenosť sa končí niekde pri členkoch, pretože minimálne na tvári má umelé komplet všetko. Spomínané riasy, obočie vyťahané asi škripcom do 45 stupňovej lineáry, neprirodzené vlasy, zrejme posledný módny výstrelok medzi parochňami z koňa, za zuby by sa nemusel hanbiť ani Pali Habera, a to všetko je pocukrované dvojcentimetrovou vrstvou púdru. Na prvý pohľad som jej hádal 45 rokov, aký šok som to zažil, keď som zistil, že vo filme má ledva 33. Nuž, kto by chcel takúto dámu. pobozkať pod imelom? Jeden sa našiel. A tak natočili film. ()

meda2016

Kupodivu velkou úlohu hraje zapamatovatelný vzhled postav. Pro mne žádná známá tvář. Dvě hlavní role tlačí na pilu sympatičnosti. Co překvapí je makeup Kellie Pickler - opravdu jsem myslel, že skrývá straší tvář ...a ono ne. ... Městečko v předvánočním čase přeplácané až-až hraje hlavní roli společně s Kellie. Vánoce, pravda a láska, o nic jiného nejde. Klišé, které lze jen tak-tak prodat ale povede se, jen není radno otálet. Za 25%. ()

Heywood

Je to tak na 50%, protože vánoční filmy jsou vždy romantické a o lásce. To vede obvykle ke stejným tématům a zveličování "ducha Vánoc" jako povinného klišé. I tady to bude obdobně, byť tu máme lehce detektivní zápletku a Tyler Hynes se svůj part rozhodně snaží odehrát. A také ten film drží, protože sekundující partnerka Kellie Pickler je sice obrazově velmi hezká, ale úsměv má umělý a její oči se v žádném záběru nesmějí. Kdysi velká seriálová hvězda Patrick Duffy tu dostal štěk, asi se doma s těmi miliony vydělanými v minulosti už nudil. Příběhu ale pomáhá. Vidět se to dá, velké umění nečekejte. ()