Chamtivost farmaceutické firmy ho připravila o životní lásku. Jeho dcera je teď bez matky a on marně čeká na spravedlnost. Prozatím. (Netflix)

mdf

Až na pár scén,hodně průměrný film,holka,co pomalu neuzvedne velký květináč,to tam krosí a dalších mnoho blbostí.na ten film,asi za chvíli zapomenete. ()

jethrotull odpad!

To bola co za kravovina. Nepochopim ako moze dnes niekto natocit takutu totalnu hlupost. Takych "hrdiniek" ako mlada mali amici nasadit zo dvadsat do Afganistanu a potom by asi nesli stadial s vyprasenou prdelou. ()

wollfy

Vcelku slušný mindfuck. Tej hoře masa nemohli dát nějaký složitý scénář, takže tam má většinu scén bojových a většinu dialogů jednoslovných nebo v jednoduchých větách. V rámci korektnosti je zde zastoupeno dostatek ras a pohlaví. Jako neurazí to a na dnešní bídu vcelku slušný. ()

vimluk_CZ

25% Očekával jsem trochu víc a hlavně mě to mimo akce hrozně nudilo. Nedokázal jsem se ztotožnit s postavami - jejich chování (hlavně Momoa) mi přišlo fakt ulítlý a říkal jsem si, že jestli na konci filmu neskončí v blázinci, tak budu zklamaný. No, finální část filmu vcelku překvapila, ale film se tak moc snaží udělat chytrou zápletku, až to moc chytře nevyzní a ve finále to vypadá trošku hloupě. Jinak tón jako takový film zachytil vcelku dobře, ale pořád se nemůžu zbavit dojmu, že to byla nuda. Občas nějaká dobrá akce a znovu nuda. A je to škoda, u filmu hlavně hodnotím, jestli jsem se bavil nebo ne - a tady jsem moc důvodů k zábavě neměl :( ()

McGuffin

Dcera, Sweet Girl, pomstí zahynuvšího otce, mstícího se za smrt své manželky. Mezitím je to levné. Podpis Philip Eisner, Gregg Hurwitz, Will Staples. P.S. To je dostatečná zpráva o příběhu i o skromném filmu z něj. www.macguffin.cz ()