Yanis Zeri je jedním z nejnadanějších únosců obrněných dodávek v Paříži. Díky své důslednosti a genialitě se mu daří unikat nechtěné pozornosti a zůstat v utajení. Jeho přátelé Franck a Nasser jsou společně s jeho bratrem Aminem jedinými lidmi, kterým důvěřuje a je ochoten s nimi spolupracovat. Ke svému nejnovějšímu kšeftu ještě přibere i odborníka na výbušniny Erica. Všechno jde podle plánu. Udělají terno! Amine je však příliš chamtivý a dopustí se chyby, díky níž jsou nuceni začít pracovat pro místního vlivného drogového barona. Jejich úkol: unést vysokorychlostní transportér a sebrat co nejvíc peněz a drog. Pokud se jim to nepodaří, odskáčou si to jejich rodiny. V sázce zatím doposud nikdy nebylo víc... (Cinemax)

Lukoboss

Není to úplně špatný, Francouzi vždycky uměli točit kriminálky a žánry s tím spojený, takže to je naprosto v pořádku. Casting se tady povedl hodně, každej týpek tady prostě vypadá, jako kdyby vypadl z nějakýho gangu, což atmosféru jenom posiluje. Pravda je, že příběh není v ničem novej, takových motivů už tady bylo tolik, že to diváka (krimi-thrillerů) nemůže překvapit. A vlastně kvůli tomuhle jsem rád, že je stopáž velice mírná! Už si totiž ani nepamatuju, kdy jsem se díval na film, kterej by měl jen hodinu dvacet. Tady to tvůrci odhadli perfektně a utnuli to v pravou chvíli. ()

Malarkey

Je pravda, že Lupiči nepřináší vůbec nic nového. Na druhou stranu se v něm ale objeví kopa drsných hochů, u kterých osud chtěl, že každý z nich je zaručeně a jednoznačně naprosto rodilým Francouzem. Stačí se podívat na jména herců - Sami Bouajila, Youssef Hajdi nebo Baya Belal. Na jejich obranu ale musím říct, že herecky tu drsnost jejich ksichty naprosto obsáhly. Takový Sami Bouajila mě dokonce donutil, abych ho vygooglil a zjistil, jestli takhle dobrý herec je zároveň i rodilým Muslimem. Výsledek jsem nakonec nezjistil, ale co jsem po shlédnutí filmu zjistil, tak fakt, že mě sakra bavil. A to mi k radosti na určitou dobu rozhodně stačí. ()

Goumen

Celkem slušná akční jednohubka z francouzské produkce. Druhý film, ve kterém vidím Bouajila a musím uznat, že ten chlap má fakt dobrý ksicht na záporný role, ani si ho v jiné představit neumím. Příběhově to asi moc nepřekvapí, ale vykreslení drsného podstvětí a celé tě špinavý hry působí dost uvěřitelně a surově a stejně tak i film končí. Díky krátké stopáži to celkem rychle uteče a neztrácí tempo. ()

Faila

Smutný, takový mi tenhle film přišel asi nejvíc. Samozřejmě byl taky trochu akční a celkově mi rozhodně přišel zajímavý, ale tyhle příběhy mě vždycky rozesmutní. Nenašla jsem tam nic, co by mě vyloženě otravovalo, co by mi vyloženě vadilo, ale ani mě to nijak extra nenadchlo. Takový neodpočinkový průměr. ()

Poga

Jednoducho, ale zato efektne naskriptované akčné béčko s uveriteľným hlavným hrdinom, zasadané do bad-ass parížskej súčasnosti. Hodne prisťahovalcov a černochov, celkovo sa to tu zlými chlapcami len hemží. Svižne natočené, na nič sa to nehrá. Áno, logika príbehu tu nedosahuje priveľa bodov, ale zato je podriadená tomu, aby to na krátkej a o to účinnejšej stopáži riadne šlapalo. Dobrý akčný film. ()