The Price of Honor

WUTEN

Romantika islámského světa, negerská pouštní kukačka se dá dohromady kvůli papírům s běloškou, která je ráda že si jí někdo všiml. V 15 letech se vdala, se divím že to vůbec bylo možné v tak nízkém věku a ještě k tomu v júéséj. Samice hned musela rodit, jak jinak když přijel Egyptský princ. To je zajímavé, snažil se ji převychovat na muslimku ale když si jí bral tak plival na ty svoje zákony a co nejde silou, jde ještě větší silou. Za pár let, přestala žrát vepřové, u ní by se jednalo o kanibalismus, začala si dávat nějaký šátky, prostě z ní udělal takovou buclatou Šeherezádu. Poté začal převychovávat svoje děti. Zakazoval jim setkávat se s ne-muslimy, držel je jak čokly na vodítku, bil je tam, nadával, co čekat, holky mají poslouchat podle svaté knihy. Během toho vám začnou obhajovat islám jak je mírumilovný a Korán nic špatného nekáže, tak když to nekáže Korán tak je to nějaká genetická vada? Nebo část tradic? Je to snad prostředím? Nebo mají rasové předpoklady k násilí? Co je to za vrchol pokrytectví, když si Arab najde bělošku která samozřejmě není muslimka, zplodí s ní dvě blechy, začne ji kázat co má a nemá dělat jako žena muslima a potom svým dětem zakáže se scházet s ne-muslimy. Třešnička na dortu je, že je zavraždí ale néééé zase experti začnou křičet, tohle přece není pravý muslim, hlavně že to říkají muslimové kteří se narodili v Americe ale ať je to teroristický útok nebo ublížení na zdraví nebo znásilnění, vždycky si najdou výmluvu a odstrčí je od své komunity protože se jim to zrovna nehodí do krámu. Jako dokument to mohlo být kratší, ty nudné pasáže matky, tam jí nemuseli dávat tolik prostoru, ta naivita a ignoranství zalité sádlem mě opravdu začalo nudit a srát dohromady. ()