Pati Patni Aur Woh

• India पति पत्नी और वह (viac)

Andrea1717

Zápletka mala úžasný potenciál, ktorý však filmári vôbec nevyužili, je z toho pomerne tuctová záležitosť, ničím extra výnimočná, očakávania som mala oveľa väčšie. ()

Aljak

Waw! Tak to som veru nečakal, že to bude až tak dobré, keďže hodnotenia a recenzie radili tento film skôr k priemeru. Dlho to vyzeralo na klasickú predvídateľnú klišé romantickú komédiu bez kúska originality, ale napokon ma to veľmi milo prekvapilo svojim vývojom a finálnou pointou. Chintu sa vo svojej sieti klamstiev poriadne zamotal, tak mu treba! Akurát nechápem, čím mu mohla tak učarovať moderná flegmatička Tapasya, keď mal doma taký poklad ako Vedika (mimochodom, Bhumi Pednekar je naozaj sympatická žena). Film ma bavil, aj keď by som ocenil, keby tam bolo menej toho teatrálneho správania, ale to už k tomu asi nezameniteľné patrí. PPAW je ale aj tak hodné 4*. ()

Ramanam

Mno..., popravdě jsem čekal daleko lepší filmový zážitek, který se bohužel nedostavil. Každý den nemůže býti svátkem. Neříkám, že to bylo špatné, to rozhodně nikoliv, ale slova průměrné a ničím výrazné definují můj postoj nejlépe. Ostatně ústřední motiv nebyl ničím novým, což by určitě nevadilo. Ono, co je dnes opravdu originální a předtím nikde nepoužité přímo, či v různé modifikaci? Moc toho vskutku nebude. Takže poté záleží nejvíce na způsobu vyprávění a celkovém provedení. Tak lze z ničeho vytvořit skvělou věc a nebo nechat vstupní hodnoty bez velkých změn, ovšem s týmže nepřekvapivým a očekávaným výsledkem. Nezbylo mi tedy nic jiného než sledovat osudy postav a těšit se na konec. To celé bez výrazných emocí, vnitřního prožitku a tolik potřebného zaujetí pro cokoliv z viděného. Kartik Aaryan je dozajista sympaťák a herecky se mi líbil nejvíce. Bhumi Pednekar nějak nemohu přijít na chuť a mám k ní poměrně výrazný odstup. Nikoliv jako k herečce jako takové, ale hlavně jako k ženě. Prostě mi nesedí. Třeba se to časem změní, ale nyní je to tak. Nový a mladý přírůstek do světa indického filmu Ananya Panday má pohled plaché laně a hezky se na ni dívá, což bez mučení přiznávám. Na druhou stranu se mi zdá, že musí ještě herecky dozrát, nebo pozměnit svůj projev. Chybí mi tam prostě něco navíc, čím by se pro mě stala mimo svého vzhledu nezaměnitelnou a zajímavou. Třeba časem... Po stránce hudební takový lepší průměr v rámci celku, ale výraznější skladby a momenty v nich přítomny byly, takže... V hodnocení nebylo nad čím dlouho váhat. Po celou dobu jsem se nepohnul z mety tří hvězd. Škoda té neproměné šance na lepší výsledek. S příběhem, zápletkou a postavami se dalo pracovat určitě lépe a záživněji. Chvil, kdy jsem se bavil tak bylo o poznání méně, než těch hluchých až nudných, tvořících kompaktní rozpačitý dojem. ()