Drvič

• Česko Drtič (viac)

Ze života mu udělali peklo. Jeho šéf je netvor, jeho vlastní žena noční můrou a jeho nejlepší přítel se ukázal jako ten nejhorší. Vždycky držel jazyk za zuby, dodržoval zákony, společenská pravidla a dělal vše, co se od něj očekávalo. Ale jednoho rána se probudil a zjistil, že je bez tváře a bez identity. Nekonečně dlouhé roky souhlasného kývání jsou pryč. Stal se z něj anonymní, bezvýrazný fantóm odhodlaný nelítostně se pomstít všem lidem, kteří mu ublížili. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

moviefan4

V skutku dobrý thriller ktorý sa dá pozerať. Bavil ma od začiatku až po koniec a ani chvilu som sa nenudil. Herecké obsadenie bolo super a nikdo mi to tu nekazil. Dej filmu bol dosť dobrý ale miestami aj slabý. Aj keď vo filme bolo vela nelogických scén sa to dalo pozerať. Až na zlý koniec bolo všetko fajn. Zaslúžené 3*. ()

Ruut

Ach Georgi, co mi to děláš? No vítej teda do party k Tobe Hooperovi. Na stará kolena se guru zombíků zamotal do pitomoučkého thrilleru o chlápkovi s hloupoučkou maskou, co podřezává jiné nesympatické lidi - no podřezává, zabije jich snad tři všeho všudy. A samozřejmě jedinéco tam je ještě jiného, je samoúčelná nahota. Ale ta nestojí za nic, stejně jako zbytek máčky kolem. Ještě že se starouš pak trochu rozjel s dalšími ... of the Dead filmy. Takhle snad neskončí na stará kolena jako karikatura seme saba. Určitě žvatlaniny typu Drtič nemá zapotřebí. ()

tron

Dráma? Horor? Satira? Umenie? Čierna komédia? Romerova odpoveď na KLUB BITKÁROV, ponúkajúca svojské presvedčenie, že človek môže zabiť koho chce a prejde mu to? K oceneniu je tu prevažne patričný výkon už roky ignorovaného Jasona Flemynga, prsia Leslie Hopeovej a penis Petra Stormarea v úlohe bezcharakterného vydavateľa. Viac v mojej recenzii na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/386/ ()

Hellknight12

Nedávno pozreté po rokoch. Film mal potenciál ale za mňa ho dosť premrhal. Herecký je to priemer. Príbeh je síce zaujímavý ale zle spracovaný. Charaktery postáv sú skoro žiadne. Je horor ktorý ani není horor. A ako thriller funguje slabo. Nech len nekritizujem poviem aj pár plusov. Maska bola zaujímavá, keďže predstavovala to ako ho vnímalo okolie. Jeden aspoň trochu dobrý výkon mal P. Stormare. Celkové hodnotenie za mňa je 40%. ()

Kolssteyn

Necharismatický J.Flemyng se podepisuje jakoby nestačil dokončit ani základní školu, ale jiný kraj jiný mrav... ovšem jeho herecké dovednosti nijak nepřesvědčují, že by měl jen minimální herecké povědomí. Neslaná, nemastná atmosféra pak jen dokládá, že ten film asi nevěděl co si má sám o sobě vůbec myslet. ()

• Ve finální scéně, kde v klubu probíhá živý koncert, si zahrála horor-punková skupina The Misfits. (IDžOR)
  • Kapela na počest snímku složila stejnojmennou píseň, kterou při koncertě můžeme také zaslechnout. (IDžOR)
  • Romero pro Misfits na oplátku natočil videoklip ke skladbě "Scream!", který je obsažen v bonusových materiálech na DVD. (IDžOR)