Tisíc mil s láskou se zakládá na automobilových závodech Mille Miglia, ročník 2014, a shrnuje osmdesát pět let z dějin pořádání těchto závodů, od raných třicátých let až do současnosti. Je pestrou směsí životních osudů, vzpomínek, záhad a vzrušujících momentů spojených s osobnostmi, které svedla dohromady láska k autům a rozdělila tajemství držená dlouhá léta pod pokličkou. (AMC Czech)

Pepinec

A to znáš ten vtip o blondýně za volantem? Jestli ne, můžeš tohle zvážit jako alternativu. Vtipný to teda bohužel moc není a nejlepší herecký výkony tu podávaj auta, ale tak zas naleštěným veteránem a pěknou blonckou nejde zkazit až tolik, abych Ubertimu ubral úplně všechno... ()

Arsenal83

Kočka Martina Stella, pár áut, dielňa automechanika a tak trochu zašlý, až pristarý automobilový fanúšik. A keď to Taliani všetko zmiešajú v jedno vreci, tak spolu s pekným prostredím dostávame ľahkú romantickú niečo ako komédiu. Ale chémia chýba, keď tam je tak viditeľný vekový rozdiel. Fabio Troiano pôsobil skôr ako čert než nejaký mladík s láskavým srdcom. Mladík teda určite nie. ()

Muf911

Film o jednom z nejvýznamějších závodů jsem samozřejmě vidět musel. Ale je to vcelku slabší kousek, psali to lidi, co si Mille Miglia vzali jen jako pozadí pro příběh jak z telenovely. Samozřejmě nerozumí ani autům ani historickým závodům a ani si nedali práci s bližším prědstavenim některých z těch vzácných kousků, které jim dělají křoví. Navíc jsem to viděl s českým dabingem, který byl naprosto zoufalý. Zajímavosti: ústřední dvojice jede závod na Mercedesu 300 SL Gullwing, u matky hlavní hrdinky v garáži stojí Mercedes 300 SL roadster, zámožný pár soupeřů má Cisitalia 202 a dvojice mladíků jede na policejní Lancii ()

allegria

Jednu * dávám za přehlídku automobilových veteránů, na které je krásný pohled. Jinak děs, stokrát omletá zápletka, nesmyslně snadno a rychle rozuzlená, a že by komedie? To tedy ani náhodou. Český dabing tentokrát zněl jak od ochotníků začátečníků. A snad už by se konečně čeští dabující herci mohli naučit vyslovovat italská jména, nebo aspoň stokrát opakovaný název závodu, protože tohle poslouchat fakt tahá za uši. ()