Ocitáme se v Americe v době po nukleární katastrofě, kdy na zemi vládne chaos a lidstvo se vrátilo do doby kamenné. Státním zřízením je tuhý matriarchát, kde muži jsou drženi jako otroci na ponižující práce, nebo žijí volně v přírodě a jsou považováni za divoká zvířata. Jednomu z nich se podaří z otroctví uprchnout a po objevení nového kmene se zamiluje do krásné vůdkyně klanu. Podaří se mu přesvědčit ženské pokolení, aby dalo mužům ještě jednu šanci? (Sofia)

mojo

Jednou tak někde v Americe (kde jinde:) budou ženy lovit muže....jen tak pro pro radost a potěšení...škoda jen, že hlava už nás z toho asi bolet nebude :( ()

LADAS79

Tento film jsem naposledi viděl koncem 80 let a natu dobu byl zajimavej ted nedávno jsem ho získal a koukal jsem na něj a je stále naco se koukat jak ženy bojují z chlapi a nakonec to vše dobře dopadne zamiluji se do sebe a tak spolčí svuj život v jednu lásku. ()

martins

Tak tohle je doopravdy solidní béčko, o tom jak by to v Americe mohlo vypadat po atomové válce v blízké budoucnosti, přesně rok 3000. Vládu převzali ženy, muži jsou pouze na zábavu, práci a plození dětí. Při jednou lovu a odvedení do tábora se podaří dvojici mladíků utéct a založit jakési odbojové hnutí proti ženám. Po zabíti staré vládkyně nastoupí na její místo její starší dcera, která nejeví takovou zlobu proti mužům a dokonce se zamiluje do jejich náčelníka, který její lásku obětuje, zbytek žen však napadne tábor mužů a dojde ke krvavému boji....Film patří k těm filmům, které se pašovali do Československa v 80 letech a poté se simulárně dabovali. Film rozhodně patří k tomu lepšímu, co sem dorazilo... V hlavní roli Lauren London, která se už objevila v podobném filmu Hundra a nepříliš známý Chuck Wagner. Po letech jsem si sehnal kopii, kterou jsem doma, inu nostalgie. ()

Pendergastt

Tenhle kousek je skutečně něco, Amerika v roce 3000 je plná písku a bojů o holé přežití. Feminizmus je zde na každém kroku, muži jsou bráni jen jako podřadný druh. Ale jen do doby, dokud hlavní hrdina nenajde bunkr určený pro lidi z Bílého domu. Je na čase aby se pan prezident vrátil, válka mezi oběma pohlavími začíná. Navíc ten dvojhlasný simultánní překlad byl boží. ()