MIMI.kry

Hodně slabé, nevýrazné a o ničem. Poněkud nemotorná dívka, které zemřela matka a je osamocená, na okraji zájmu svých vrstevníků, se připlete k trestnému činu jedné party, složené z kluků, kteří prodávají omamné látky. Je jí vyhrožováno a poněkud ostřeji doporučeno, aby si svoje zjištění o jejich činnosti nechala pro sebe. Nejenom na svojí ochranu proto přivolá monstrum. Je to banálně natočené, pro děti, které se s podobným námětem ještě nesetkaly. Hodnocení na hranici odpadu, do dalšího dílu rozhodně nejdu. ()

Bossi123

I přes to, že se v této epizodě objevují některá klišé (hlavní hrdina je šikanovaná dívka vychovávána otcem, nikdo ji moc nemá rád, dějí se kolem ní divné věci, čirou náhodou objeví monstrum, které jí bez váhání pomůže v krizi), považuji tento díl za povedený, co do obsahové, tak herecké stránky. Jediné větší minus, které jsem v této epizodě vnímal, byla na mě nevýrazná hudba. ()

Calabria

První epizoda na mě půspbila jako nemastná neslaná, navic je to hororové klišé, ale příběhově mě 2. dél určitě zajímá. Zatím to vypadá i jako fantasy ()