Teochi

Cha Jeong Hyeok (Joo Sang-Wook) je geniálny vizážista. Stojí na čele vlastnej spoločnosti Cha, ktorá sa po boji v konkurenčnom ringu ocitne vo finančných problémoch. Han Soo Yeon (Kim Bo-Ra) sa zúčastňuje konkurzného programu. Už desať rokov sa usiluje uplatniť v zábavnom priemysle ako k-idol. Z programu je vylúčená po tom, čo sa ocitne uprostred mediálneho škandálu. Ich cesty sa spoja, keď zlomená Soo Yeon získa prácu asistentky v spoločnosti Cha. S objavenou túžbou učiť sa od slávneho vizážistu sa prebúdzajú aj jej city k nemu. (jarah)

jarah

Po zhliadnutí úvodných uputávok na tento seriál moje srdce krochkalo blahom. A to je asi tak všetko. Tvorcovia si nechali ujsť príležitosť spracovať luxusnú tému, nevyužili ponúknutý potenciál ani na 50%. V prvom rade mali k Joo Sang Wookovi vybrať inú herečku. S Kim Bo Rou tam nefunguje vôbec nič, o chémii medzi protagonistami ani nehovorím. Scenáristka nemá preplnené portfólio, ale dokázala z predchádzajúceho seriálu My Little Hero dostať viac. Príbeh je veľmi plytký, čo by nemuselo byť vôbec na škodu, ale je totálne nevyvážený a miestami nelogický, zbytočne sa stráca v rozvláčnych, nezaujímavých scénach. Škoda, mohlo to mať šmrnc 1000 dolárového mejkapu, ale ten sa začal nanášať na slabý podklad. Hviezdičky dávam vďaka Sang Wookovi, cukríčkovi Tae Hwanovi a zábavnému Hong Seok Cheonovi. Takže tri. ()