The Curse of Halloween Jack

Mladík pořádá strašidelnou halloweenskou párty. Ta se ale pořádně zvrtne, když děsivá sekta vzkřísí nechvalně známého zabijáka, který ve městečku rozpoutá úplné peklo. (Netflix)

Ron_F

Nepatřím mezi lidi, co tu vše kritizují a podle kterých je vše špatně. Ale ať se snažím sebevíc, tak na tomto filmu najít pozitiva, je téměř nemožné. Celé mi to připadá jako parodie na céčkové horory, kterou natočil čerstvý absolvent vyšší školy. Nevím, kdo dělal casting, ale sehnat tolik nesympatických herců, to se podaří opravdu jen „odborníkovi“. Noční nasvícení herců na venkovních lokacích, tak tomu se jde jen hlasitě zasmát. Práce kamery podprůměrná. Vrah do obětí bodá, podřezává jim krky, ale z ran nikdy nevyteče ani kapka krve. Zázrak! Scéna s veteránem, který má všechny zachránit a nakonec se nechá zabít tím nejprimitivnějším způsobem – trapné/směšné. Navíc jeho přednáška o jeho pobytu v Iráku – úplně pro tento film mimo mísu a divák ji musí přetrpět. Navíc do své mluvy stále tak divně mlaská. Prostě horor! Kostým vraha taky docela sranda. Maska a svrchník z pytloviny jak ze středověku a k tomu moderní kalhoty a tenisky – wow! Jediná scéna, u ktéré jsem se pobavil, byl rozhovor dvou kluků o své sexuální orientaci a velikosti svých penisů. To bylo aspoň vtipné, nespíš pro teenagerovskou komedii. Potenciál to mělo, ale zůstal zcela nevyužitý. Dávám 1 hvězdu za snahu a tu jednu vtipnou scénu. Ale jinak prostě HOROR! ()

lykan9

Od Andrewa Jonase je to již několikátý počin, co jsem viděl a asi u dvou filmů jsem viděl nějakou naději, že by mohl natočit i něco lepšího, ale The Curse of Halloween Jack tím filmem rozhodně není. Jednu hvězdu dávám jen kvůli povedené masce a protože si začínám zvykat na Tiffany Ceri, která sice není dobrou herečkou, ale dobře se na ní dívá. ()

Vaisak odpad!

Tak takovou hroznou blbost jsem snad nikdy neviděl. Má to být horor, ale podle mě a většina lidí semnou bude souhlasit je to strašná komedie. Ty světla ve tmě, tomu jsem se strasně musel smát. Námět je strašný o kameře radši nemluvit a postavy jsou strašně nesympatický. Asi po 5 minutách už jsem chtěl konec a zbytečně ztrácíte čas koukaní na tenhle film. Za mě je to velký ODPAD! ()

oveckaoa odpad!

Amatérský trash natočený někde za 5 korun (celý rozpočet padl nejspíše na ten výbuch a požár na konci) . 4 sektisté bývalí ekologičtí aktivisté dělají rituál přijde tam policie a postřílí je jeden z nich pak spáchá sebevraždu a tím oživí Halloween Jacka. Ten kdysi vraždil a pak ho zabili a pohřbili tam kdesi do díry (to byl nejspíše první díl) a nyní se vrací zabíjet do města co zakázalo oslavy halloweenu.  Vraždy jsou trapné (mobil v puse proč ho nevyplivla?) podřezání kosou co vypadá jak říznutí nožem a na konci vrah vraždí příborákem. Výstřely se zbraní vypadají jak výstřely s kuličkovky někde na pouti. Chování postav a scénář je škoda rozebírat ve filmu je třeba scéna jak policie říká jedné holce, že jí zemřel otec a matka a ta dcera je úplně v klidu jako by jí to ani nevadilo chlápek na konci vypráví jak mu vrah zabil dceru a taky emoce žádné.  Borec balí holku tak, že jí řekne, že má 30 centimetrového ptáka pak mu to přijde divné a sníží to na 13 centimetrů , když ji nezaujal s 30 centimetrovým určitě ji zaujme menším předtím se tito borci baví o tom, že jeden by rád šoustal s černochama. U konce je Halloween Jack  na zemi a klidně ho mohly dorazit oni místo toho odejdou jako by se nic nedělo. 0 procent ()

Worry77 odpad!

Tak po tomhle musím Bloody Homecoming přidat alespoň jednu hvězdu, protože jsem už dlouho neměl tak extrémní potřebu dát něčemu odpad, jako u The Curse of Halloween Jack. Reálně, jak tohle někdo může vydat a nestydět se za to. Se svojí starou Panasonic kamerou, dvěma stovkama v kapse a lacinou maskou z papírnictví za třicet dva bych natočil lepší film, než je tohle. Já mám rád špatný béčkový/céčkový horory, ale co tohle bylo? Songy do pozadí stažený z YouTube, prakticky neexistující efekty střelby, kdy prostě jenom problikává celá obrazovka, herecký výkony horší, než v kdejakým péčku. Celý svůj život jsem žil v domnění, že Jason Voorhees je naprosto tupá postava, nudnějších poměrů... teprve až po tomhle "filmu" ho skutečně dokážu docenit. Zakončil bych to otázkou, která nás všechny určitě zajímá - jak se tohle sakra dostalo na Netflix? Andrew Jonesi, tohle bylo naše první a doufám, že i poslední setkání. ()