Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (7)

Mělas to vědět (2020)

Seriál o tom, jak se člověku může jeho poklidný a pohodový život změnit v průběhu jedné noci, mě docela bavil. Hugh Grant se předvedl v pro něj netypické roli a po celou dobu mě bavil. Podobně jsem si užíval přítomnost Donalda Sutherlanda, kterého jsem už drahnou dobu postrádal. No, a pak tu byla Nicole Kidman, jež si svými estetickými úpravami říká o přezdívku "Kyborg" nebo "Poker Face". Vedle lidsky zvrásnělého hereckého partnera vypadala opravdu značně umělohmotně. Příběh ani jeho zpracování nebyly ničím úžasným, ale kromě čtvrté epizody jsem se nenudil a nechybělo tady tempo, napětí, ani atmosféra. ()

The Undoing (2020) (E01)

Úvodní epizoda seriálu mě nikterak neohromila (proto tradiční zahájení za tři kousky), ale na druhou stranu mi nezpůsobila ani hluboké zklamání (proto tradiční zahájení za tři kousky). Opravdu mě potěšilo setkání s Donaldem Sutherlandem, které přišlo po dlouhých letech, stejně jako herecké kreace Hugha Granta, jenž byl v pilotním dílu jasně nejlepší (podle mého názoru). ()

The Missing (2020) (E02)

Děj se ve druhé epizodě rozběhl tím správným směrem, příběh navíc disponoval kvalitním tempem i vyvedenou atmosférou, takže jsem neměl problém jít s hodnocením lehce nahoru. Nicole Kidman už sice překročila hranici, o níž by jí toho mohl tolik vyprávět Mickey Rourke, ale žádný anafylaktický šok mi to zatím nezpůsobuje. ()

Do No Harm (2020) (E03)

Děj třetí epizody sice zpomalily vězeňské etudy, ale jinak můžu s klidem konstatovat, že mě baví sledovat, jak se příběh vyvíjí, v žádném případě mě neohrožovala (u jiných projektů často přítomná) nuda a hodně se mi líbilo, jak Donald Sutherland využil přidělený prostor. ()

See No Evil (2020) (E04)

Čtvrtá epizoda pro mě byla zatím nejslabší částí seriálu. Většina postav jednala značně podivně, všechny ale trumfnul asertivní Fernando Alvez, protože já bych už měl na jeho místě na krku minimálně těžké ublížení na zdraví. Opravdu důležitého materiálu tady bylo pomálu, byla to spíš vata. 3*- ()

Trial by Fury (2020) (E05)

Zatímco mě v předchozí epizodě tvůrci seriálu dost zklamali, tentokrát se mi to rozhodli vynahradit a já přiznávám, že se jim to hodně povedlo. Děly se důležité věci, nenudil jsem se a opět jsem si v paměti osvěžil, proč je před přejetým tchořem na rozdíl od právníka na silnici patrná brzdná stopa. ()

The Bloody Truth (2020) (E06)

Závěr mě naštěstí nezklamal, i když se některé záležitosti asi mohly pořešit kapánek jiným způsobem. Moc jsem třeba nepochopil to postávání na mostním zábradlí, a to ani když jsem se nad ním důkladně zamyslel. Možná to měl udělat i scénárista. ()