Seriál o úspešnej terapeutke Grace Fraserovej, jej manželovi a milovanom synčekovi. Ich zdanlivo idylický život však znenazdania obráti naruby vražda. (Apple TV+)

Recenzie používateľa chozze008 k tomuto seriálu (7)

Mala si to vedieť (2020) odpad!

Nevim proč tomu troll verbal dal tolik bodů. Zřejmě je zamilovaný do Nikol Kidman a spletl si své stříkance na monitoru s hvězdičkami. A teď vážně - není o co stát, tento seriál nezachrání nic. Možná by to šlo kdyby to byl 90 minutový film, ale tolde je zbytečně natahované a o ničem. Pokud chcete dobrý thriller poohlédněte se jinde, jinak promarníte 6 hodin svého života. ()

The Undoing (2020) (E01)

Příprava na nášup. Portrét "všechno je jak má být". Nic proti. A doufam že verbal chcípne jako pes. ()

The Missing (2020) (E02)

verbal: si špína. K seriálu. Na psycholožku si to Nikol nějak pomalu dává dohromady. ()

Do No Harm (2020) (E03)

verbal: kundolize. Asi jsem nalít, nevím jestli to dokoukám. Dle traileru to má být o tom jak bohatým všechno projde. Zatím teda nikomu nic neprochází. Navíc se obávám, že HBO převzalo nešvar Netflixu a seriály (přestože má pár dílů) zbytečně natahuje. ()

See No Evil (2020) (E04)

Jako já už to dám, že to má málo dílů, ale je nemastné neslané a všem je jasné, že to byla Nikol. Bohužel ani twist (ať už předpokládaný nebo ne) to na konci nezachrání. Tento seriál měl potenciál, který se naprosto vytratil. ()

Trial by Fury (2020) (E05)

Ok, tak tady bylo twistu dost :-). Stejne davam 3 hvezdy za tu ubulenou limonadu kolem Katie ()

Zemřel Donald Sutherland

Zemřel Donald Sutherland

20.06.2024

Přichází velmi smutná zpráva ze Spojených států. Ve věku osmaosmdesáti let odešel americký filmový velikán a plodný herec s přibližně dvěma stovkami filmových a televizních rolí na svém kariérním… (viac)