Recenzie používateľa VLADEK k tomuto seriálu (2)

Mělas to vědět (2020)

Naprosto nezvládnutá adaptace průměrné knihy "You Should Have Known" od Jean Hanff Korelitz. To že Hugh Grant místy (po většinu času ale hraje jen svůj standard) herecky Zombie Kulmu Kidmanovou válcuje nic nezmění na tom, že scénář je tak strašně slabý. Myslím, že už to tady někdo vystihl v tom smyslu, že seriál nemá ani zvrat, ani žánr, postavy jsou rozplizlé atd - nechci spoilerovat. A ty české titulky od HBO snad překládal nějaký automat nebo co. ()

The Undoing (2020) (E01)

Po 15 minutách podezření, že to píše někdo od Sedmilhářek, a taky že jo. Asi to ze zvědavosti dodívám, ale obávám se, že to bude utrpení - na zombie detaily Nicol se v podstatě nedá dívat. Doufám, že nám budou vysvětleny ty rádoby flashbacky - to má jako Nicol halucinace nebo jakože byla u toho, nebo u něčeho byla a u něčeho ne, blabla. ()