Mada kekkon dekinai otoko

• Japonsko まだ結婚できない男 (viac)

Tsuki

Je to sice podobné ději první série, jen v novém kabátě, ale funguje to na výbornou! Sledujeme další osudy architekta Kuwana po deseti letech a jeho navázání nových lidských vztahů a zároveň rozvíjení těch starých. Nové postavy jsou dobře prokreslené, každá je jiná, a společně s hlavní postavou jim to zkrátka "klape" - chemie mezi nimi funguje skvěle a je velká zábava na to koukat. Samotný Abe Hiroši je v roli Kuwana opět k popukání, skoro jsem měla pocit, že je v té roli ještě lepší než v původní sérii. Navíc je fajn si všimnout, že postava Kuwana prošla od první série menším psychologickým vývojem - na první pohled se sice může zdát, že je stále stejný morous, ale postupně tam začnou prozařovat momenty, kdy diváku dojde, že někde v hloubi duše Kuwanovi přece jenom záleží na lidech a vztazích. I v rámci vztahu s jeho rodinou jsem měla dojem, že jde o drobný posun. Samozřejmě tomu hodně přidává herecký výkon Abe Hirošiho, kterému se jen tak něco nevyrovná. Bavila jsem se a závěr měl za mě rozhodně o něco silnější a hezčí tečku než v původní sérii. Proto neváhám dát minimálně stejné hodnocení. ~(4,3)~ ()