Hra na oliheň

• Južná Kórea Ojingeo geim (viac)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (10)

Hra na oliheň (2021)

No po tom velkem hypu musim rict, ze jde o docela zklamani. Aktualni socialni tema je fajn, ale na hlavu se z nej nepostavim, je to chvilemi prijemne jihokorejsky divne a nekompromisni, ale z chvilkoveho explicitniho goru nebo umirani taky nebudu bezmyslenkovite jasat. Co je ale nejhorsi, ze to je i jihokorejsky rozvlekle. A to je u skoro devitihodinoveho serose spatne. Klidne by stacila polovicni stopaz. Osekat zbytecne vedlejsi linky a jit rovnou na vec? Pak by to dostalo chybejici riz. ()

Červená, zelená (2021) (S01E01)

Zdlouhave. Vysvetlit nam, ze hlavni postava je looser s dluhama, co miluje svou dceru, slo udelat mnohem rycheji. Nez zacne prnvi hra, tak jsem temer dospel a z faktu, ze vetsina soutezicich pomre, si nebudu ucvrnkavat. Doufam, ze se to vic rozjede v dalsim dile. ()

Peklo (2021) (S01E02)

Kvituju, ze se druha epizoda vydava trosku necekanym smerem. Kvituju, ze doslo na nejaky charakter development pro par postav. Myslim, ze mi na nich bude konecne trosku zalezet, ne jak v prvnim dile. ()

Muž s deštníkem (2021) (S01E03)

No vida, kdyz si tvurci daji trosku prace s predstavenim postav a jejich motivaci, tak mi najednou zalezi na tom, jak hra dopadne a kdo prezije. ()

Drž se týmu (2021) (S01E04)

Tvori se tymy, dojde na celkem prijemny audiovizualni mayhem ale take se nam zacnou odvijet vedlejsi linky, ktere na prvni pohled vypadaji zbytecne. ()

Férový svět (2021) (S01E05)

Vedlejsi linka se strazcema a jejich soukromym businesem mi prisla zbytecna uz v minulem dile. A tento me v tom jen utvrdil. ()

Kganbu (2021) (S01E06)

Konecne dil, ktery vyuzil cely svuj potencial. Atmosfera funguje od zacatku a charaktery se KONECNE pod tlakem zacinaji poradne predstavovat. ()

VIP (2021) (S01E07)

Poskakovani po sklenenych deskach atmosku ma, ale vyvrazdovani vedlejsich postav me uz nechava chladnym. A co ty dlouho teasovani VIP? Zbytecnejsi podzapletku jsme tu asi jeste nemeli. Kdo jim psal hlasky? Desetilety hoch? ()

Bílý kůň (2021) (S01E08)

Ok, tak ocividna teorie, kdo je bily kun se potvrdila ale vedlejsi linka s nim a policajtem se neuzavrela. Proc mam pocit, ze to tak zustane. ()

Jeden šťastný den (2021) (S01E09)

Konecne doslo na tu 'hru na olihen' a bylo to ok. Ale zbytek finale me nezajimal, nepresvedcil a nebavil. Vzhledem o to, jaky hit jde, jsem byl zklamany. ()

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

04.12.2022

Mezi největší streamovací služby se typicky řadí Netflix, Disney+ nebo HBO Max, často se ale zapomíná na poměrně zásadního hráče - Amazon Prime Video. Pravda, je pro to několik dobrých důvodů: jeho… (viac)

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

Fanoušci Marvelu pociťují únavu, tvrdí nová studie

20.11.2022

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

Seriál Star Wars: The Acolyte rozšiřuje obsazení

09.11.2022

Zatímco v těchto dnech na Disney+ stále ještě bojuje o diváckou přízeň Andor, což se mu podle vesměs pozitivních reakcí diváků poměrně dobře daří, mezitím už začíná i natáčení jednoho z dalších… (viac)