Criminal: Francie

• Francúzsko Criminal : France (viac)
všetky plagáty

Detektivové stojí tváří v tvář podezřelým v pařížské policejní vyšetřovně. Najevo vycházejí nejrůznější tajemství a celé případy se bortí. (Netflix)

Recenzie používateľa agentmiky k tomuto seriálu (3)

Émilie (2019) (E01)

Slušný první díl ze země galského kohouta, nabídne dost tísnivou atmosféru případu točícího se okolo teroristického útoku v Paříži před čtyřmi lety, jenž s celým světem pořádně emocionálně zacloumal. Vyšetřovatelé mi zde dost sedli, samotný případ se scénáristicky také nikde nezadrhával. Za mě v pohodě. 75 % ()

Caroline (2019) (E02)

Druhý díl z této francouzské minisérie mě opět překvapil, a to hlavně hereckými výkony. Laurent Lucas coby vyšetřovatel opět špičkový výkon po všech stránkách, ale zejména hlavní podezřelá mě překvapila svým realistickým ztvárněním někoho, koho podezřívají z vraždy. Konec překvapivý, v jednotlivých momentech dost silný. Francouzi umí, o tom není sporu. 75 % ()

Jérôme (2019) (E03)

Docela slušný rozjezd tohoto třetího dílu, jenž ve mně ve výsledku malinko zklamal. On ten případ asi vypadal dost zajímavě na papíře před jejo natočením, ta realizace mě ale nedokázala strhnout, bohužel. Ale kvalita dialogů to pořád drží v nadprůměru, to rozhodně ano. Za mě dávám 68 % ()