Napětí na vyšetřovně by se dalo krájet. Psychologická válka mezi detektivy a podezřelými je v plném proudu a hledání odpovědí občas vyžaduje morální kompromisy. (Netflix)

EdaS

Španělský Criminal mi přijde relativně nejslabší - vyšetřovatelé ani případy nejsou až tak zajímavé a působivé jako v ostatních zemích. Pořád je to ale slušná detektivně thrillerová zábava. ()

Trevor

Najslabší vyšetrovací tým, najslabší herci, najslabšie príbehy. Prvá časť o majiteľke dalmatínca bola zo všetkých najslabšia, druhá mala príliš priehľadný dej a tretia sa síce snažila vniesť dilemu o spravodlivosti vo vnútri týmu, avšak nebola vôbec domyslená. 4 vyšetrovacie tými, 4 x je šéfkou žena a liberálne poňatie sveta škodí filmovému priemyslu tak, ako tomu ešte v histórii nikdy nebolo. ()

JohnCZ

Druhý díl výborný a to i proto, že jsem pointu dopředu neodhadl. Zbylé dva už cosi ztrácí co do napětí, ale zase překvapí svou odlišností a určitým napětím v týmu, které vyvrcholí právě v poněkud odlišně vystavěné třetí epizodě. ()

M.i.k.e

z dosavadní trilogie (chybí mi ještě Criminal UK) nejslabší kus.Jednak proto,že případy jsou nejslabší (i když jen těsně a silné jsou spíš v detailech),ale hlavně je tu zdaleka nejméně sympatické obsazení.Lehčí nadprůměr...60% ()

Streeper

Španělsko je o dost níže ne UK, které bylo zajímavé jak příběhově tak herecky. Nejlepší díl za mě je s Carmen a to si myslím, že po emotivní stránce je to nejlepší díl jak z UK tak Španělska. Opravdu skvěle zahrané herečkou, co ztvárnila Carmen, věřila jsem jí vše. Pak docela zajímavý díl byl s Isabel, líbila se mi jako postava, byla arogantní a zmagořelá do svého psa. Nejnudnější dílů Carmelo, totální nuda plan keců, které nebavily. ()