Šestičlenná rodina se přestěhuje do nového domu uprostřed velkoměsta s nadějí, že si v životě přilepší. Jejich sen se však brzy promění v noční můru, neboť v novém domě přebývá něco temného... (Eliott)

luciferrus

Nečekaně příjemná záležitost. Hutná atmosféra, neokoukaní herci, lekačky v rozumné míře. Škoda, že jsem to neviděl v kině, protože tam by to mohlo být fakt hustý. ()

tXtX

Príjemná španielská záležitosť, ktorá však neponúka absolútne nič originálne, nové, alebo niečo, čo by sme už 1345x v horore nevideli. No vôbec to nevadí, pretože to celé funguje aj tak. Naraziť dnes na atmosferickú duchárčinu, ktorá nie je iba o debilných lakačkách nie je vôbec ľahké, takže 4*. ()

VideneFilmy

Napriek prehliadke žánrových "klišé" sa jedná o remeselne zručne urobený horor, kde napätie, atmosféra i pocit strachu vo väčšine prípadov fungujú. Človek si v priebehu sledovania povie, že ho nič neprekvapí, ale na konci príde pointa, ktorá zafunguje nielen vďaka svojej netradičnosti. V hlavnej časti filmu sú niektoré scény naťahované a finále naopak prirýchle. Hoci sa jedná o dielo, ktoré môže na prvý pohľad pripomínať horor Insidious, v skutočnosti ide o niečo úplne iné. ()

lineker

Další z hororů o domě na ne zcela ideální adrese. V minulosti se tam totiž vůči jednomu z obyvatel odehrálo něco velmi nepěkného. Nově nastěhovaná šestičlená rodina má poté tu čest prožít si nefalšované, španělské, duchařské peklo. ()

BStone

Hluboce neoriginální duchařský horůrek naplněný různými klišé až po povrch neoplývající ani nijak zajímavou pointou. Na jedno kouknutí dobrý. 40% ()