Skupina študentov je prinútená k bizarnej hre, v ktorej sú zhypnotizovaní. (DoubleFucker)

pornogrind

Před shlédnutím filmu doporučuju dát mozku voraz a pak už si jen užívat různý způsoby sebevražd. Některý se povedli víc některý míň. Hned na začátku filmu si nejde nevzpomenout na Kroužek sebevrahů(2001) od Šion Sona, kterej je ale samozřejmě kvalitativně úplně někde jinde. Tohle je taková šílená japonská, místy slušně krvavá taškařice. V některých scénách to možná působí nechtěně vtipně(možná chtěně) ale to už tak většinou u japan filmů bývá. Vidět už to nejspíš asi víckrát nepotřebuju ale na jedno podívání zcela dostačující. ()

HanzoBureshi

Co se týče hororů, které se odehrávají na školním pozemku, tak jsem viděl i lepší kousky, viz. třeba Aku no kyōten. Rozdíl je v tom, že nějaký scénář tu skoro ani nenajdeme. Na druhou stranu jsem tu ale ani nezažil žádnou nudu, protože onen šokující bod začne hned v prvních minutách filmu a boj o přežití jede až do konce filmu. Během přežívání tu byly zajímavé signály nebo nějaké menší zrady, ale také tu třeba byla odfláknutá situace s alkoholem, místo které tu mohly být nějaké další dobře vymyšlené signály. Občas byl vidět levný budget v těch sebevraždách, ale to zde možná ani tolik nevadilo. Je to random japonský survivor horor, který mě ale slušně zabavil. Jen je potřeba asi vypnout mozek, ale to je u podobných snímcích vlastně běžnou podmínkou. Mé hodnocení: 6.5/10 ()